ایام محرم 1398
1395/07/28 12:19:43
سرویس صحن
پارسایی در تذکر شفاهی؛

برخورد دوگانه با فیش‌های نجومی و املاک نجومی، اعتماد مردم نسبت به نظام را خدشه دار می‌کند

نماینده مردم شیراز در مجلس معتقد است در قضیه فیش های نجومی، قبل از اثبات جرم با آبروی افراد بازی شد؛ اما برعکس در قضیه املاک نجومی با رسانه ها و سایت های اقدام کننده برخورد شد که این امر اعتماد مردم نسبت به نظام را خدشه دار می‌کند.
برخورد دوگانه با فیش‌های نجومی و املاک نجومی، اعتماد مردم نسبت به نظام را خدشه دار می‌کند نماینده مردم شیراز در مجلس معتقد است در قضیه فیش های نجومی، قبل از اثبات جرم با آبروی افراد بازی شد؛ اما برعکس در قضیه املاک نجومی با رسانه ها و سایت های اقدام کننده برخورد شد که این امر اعتماد مردم نسبت به نظام را خدشه دار می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108923529587.jpg برخورد,دوگانه,با,فیش‌های,نجومی,و,املاک,نجومی،,اعتماد,مردم,نسبت,به,نظام,را,خدشه,دار,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهرام پارسایی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 28 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی افزود: از قوه قضاییه درخواست دارم در ر سیدگی به پرونده های کلان فساد مالی از جمله پرونده مربوط به 8 هزار میلیارد تومانی باند بابک زنجانی، باند دکل های نفتی و دیگر تخلفات نفتی و اقتصادی تسریع صورت گیرد و نسبت به برگرداندن اموال بیت المال اقدام شده و نتیجه به صورت شفاف اطلاع رسانی گردد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در تذکری به همه مسئولان دستگاه های اجرایی از جمله صدا و سیما و قوای سه گانه گفت: نسبت به مسائل و قضایای جامعه باید جانب عدل و انصاف را رعایت کنیم به ویژه مسائلی که افکار عمومی به آن حساس هستند؛ نمونه آن فیش های نجومی است که ضمن تأکیدات مقام معظم رهبری در پیگیری این موضوع اما متاسفانه قبل از اثبات جرم از افراد، با آبروی آنها بازی شده اما برعکس در قضیه املاک نجومی با رسانه ها و سایت های اقدام کننده برخورد شد در حالی که انجام برخوردهای دوگانه باعث خدشه دار کردن به اعتماد مردم نسبت به نظام می شود که به هیچ وجه صلاح نیست.

وی گفت: از سوی دیگر نباید از تریبون مجلس هر اتهامی را به هر شهروندی وارد کرد به ویژه افرادی که در پایه گذاری نظام موثر بوده اند که این اقدام شایسته نیست؛ از آقای هاشمی رفسنجانی درخواست می کنم در دفاع از خود و در توضیح افکار عمومی طبق اصل 78 قانون اساسی اقدام کند.

پارسایی در تذکری به واحدهای نظارتی افزود: ضمن حسن نظارت قانونمند نباید اجازه نگرانی برای مدیران بانک ها ایجاد شود تا کارها و تسهیلات واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری قفل شود و بحث توسعه کشور با مشکل مواجه گردد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به بانک های کشور و صندوق توسعه ای گفت: در تسریع حمایت از طرح هایی که از اولویت های دولت و سیاست های نظام به شمار می روند باید جدیت به خرج داد.

پارسایی در مورد اجرای پزشک خانواده در استان فارس گفت: قرار بود بعد از 2 سال و انجام اجرای پایلوت آن این طرح تعیین تکلیف شود اما همچنان با نقاط ضعفی روبرو است.در این زمینه ضرورت دارد وزارت بهداشت هر چه سریع تر اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهد تا مشکلات برطرف شده و مردم از سردرگمی نجات یابند./

      پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet