ایام محرم 1398
1395/07/28 12:15:32
سرویس صحن
رنجبرزاده قرائت کرد؛

پیام تبریک مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت زادروز ستارخان

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی پیام تبریک مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت سالروز تولد ستارخان را قرائت کرد.
پیام تبریک مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت زادروز ستارخان عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی پیام تبریک مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی و غربی به مناسبت سالروز تولد ستارخان را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/80728.jpg پیام,تبریک,مجمع,نمایندگان,آذربایجان,شرقی,و,غربی,به,مناسبت,زادروز,ستارخان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 28 مهرماه) مجلس شورای اسلامی پیام تبریک مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی و غربی را به مناسبت سالروز تولد ستارخان قرائت کرد که به شرح زیر است:

سالروز تولد سردار ملی شیر بیشه آذربایجان را که با شهامت و شجاعت به دفاع از آزادیخواهی و مشروطیت ایران اسلامی پرداختند را گرامی می‌داریم و این روز شریف را به ملت غیور ایران و به خصوص مردم شریف آذربایجان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم. امید است انشاءالله ما فرزندان ایران اسلامی به پیروی از اسلاف شریف خویش همواره در راه آبادانی و سربلندی ایران اسلامی کوشا باشیم.   

مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی و غربی./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet