هدر موبایل
1395/07/28 12:09:24
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم قم در مجلس مطرح کرد:

استعفای جنتی هیچ ارتباطی به موضوع اداره ارشاد قم و کنسرت‌ها ندارد/ جنتی و روحانی درخصوص مباحث مربوط به برگزاری کنسرت با هم اختلاف نظری ندارند

جنتی و روحانی درخصوص مباحث مربوط به برگزاری کنسرت با هم اختلاف نظری ندارند و موضوع استعفا مربوط به مباحث دیگری در دولت است.
استعفای جنتی هیچ ارتباطی به موضوع اداره ارشاد قم و کنسرت‌ها ندارد/ جنتی و روحانی درخصوص مباحث مربوط به برگزاری کنسرت با هم اختلاف نظری ندارند جنتی و روحانی درخصوص مباحث مربوط به برگزاری کنسرت با هم اختلاف نظری ندارند و موضوع استعفا مربوط به مباحث دیگری در دولت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103190896048.jpg استعفای,جنتی,هیچ,ارتباطی,به,موضوع,اداره,ارشاد,قم,و,کنسرت‌ها,ندارد/,جنتی,و,روحانی,درخصوص,مباحث,مربوط,به,برگزاری,کنسرت,با,هم,اختلاف,نظری,ندارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از جمهوریت ، مجتبی ذوالنوری، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح برخی مسائل مبنی بر استعفای علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از رخدادهای برنامه دفاع مقدس در اداره ارشاد قم گفت: استعفای آقای جنتی هیچ ارتباطی به موضوع اداره ارشاد قم و کنسرت‌ها ندارد و مسائل دیگری در  دولت در خصوص استعفای ایشان مطرح است.

وی در ادامه این مطلب افزود: موضوع استعفا بین وزیر و رییس جمهور پیش از رخداد اداره ارشاد قم مطرح شده بود .

پیش از این ذوالنوری در گفت و گو با جمهوریت در خصوص حواشی مربوط به برنامه گرامی داشت هفته مقدس در اداره ارشاد قم به برخی مسائل و حواشی در برگزاری این برنامه انتقاد کرده بود. وی در این خصوص گفته بود که برخی بانوان حاضر در این برنامه مکشفه بودند ( اینجا بخوانید)

اگرچه حسین نوش آبادی، معاون پارلمانی وزارت ارشاد پس از ان در گفت و گو با جمهوریت این اظهارات را رد کرده و تاکید کرده بود که برخی حواشی در این برنامه وجود داشت که باید دقت بیشتری شود.(اینجا بخوانید)

نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی نیز در بیانیه ای این موضوع را محکوم کردند.

پس از آن بود که خبر استعفای علی جنتی مطرح شد و اخبار به شکلی منعکس گشت که در پی مباحث مربوط به برگزاری کنسرت در قم و مشهد و حواشی پیش آمده در برنامه دفاع مقدس در اداره ارشاد قم وزیر ارشاد از استعفای خود را مطرح کرده است.

موضوعی که ذوالنوری آن را مردود می داند و تاکید دارد که جنتی و روحانی درخصوص مباحث مربوط به برگزاری کنسرت با هم اختلاف نظری ندارند و موضوع استعفا مربوط به مباحث دیگری در دولت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet