ایام محرم 1398
1395/07/28 12:31:52
سرویس صحن
اسماعیلی در تذکری شفاهی مطرح کرد:

تفاوت 600هزار تا یک ملیون تومانی حقوق فرهنگیان بازنشسته قبل و بعد از سال 88

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکری به رییس سازمان برنامه و بودجه، گفت: دریافتی فرهنگیان بازنشسته قبل و پس از سال ۸۸ تفاوتی از ۶۰۰ هزار تومان تا یک ملیون تومان است.
تفاوت 600هزار تا یک ملیون تومانی حقوق فرهنگیان بازنشسته قبل و بعد از سال 88 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکری به رییس سازمان برنامه و بودجه، گفت: دریافتی فرهنگیان بازنشسته قبل و پس از سال 88 تفاوتی از 600 هزار تومان تا یک ملیون تومان است. https://cdn.icana.ir/d/019/59594.jpg تفاوت,600هزار,تا,یک,ملیون,تومانی,حقوق,فرهنگیان,بازنشسته,قبل,و,بعد,از,سال,88 Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، داریوش اسماعیلی در نشست علنی امروز ( 4 شنبه 28 مهر) درتذکری شفاهی ضمن تشکر از زحمات وزارت جهادکشاورزی درعرصه تولیدات، گفت: اگریک بررسی کوچک در امور مربوط به تولید تعاونی های روستایی و مدیریت  سازمان تعاونی روستایی انجام شود، به طورحتم به این نتیجه خواهید رسید که یکی از 3 رکن اصلی فعالیت های اقتصادی، تولیدی و خدماتی تعاونی ها هستند که در حال حاضر تعطیل هستند.

نماینده مردم سروستان درمجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه مدیریت سازمان تعاونی روستایی کشور به جای آنکه به اجرای قوانین بپردازد، فقط اعمال سلیقه شخصی می کند که یک نمونه آن این است که اتحادیه مرکزی تعاونی های تولید روستایی کشور در سال 94 فردی را به عنوان مدیرعامل این مجموعه معرفی کرده ولی متاسفانه رییس سازمان که می بایست طبق قانون حداکثر ظرف یک ماه اقدام به ثبت می نمود، موضوع را نگه داشته است.

وی  در تذکری خطاب به رییس سازمان برنامه و بودجه ، تاکید کرد: متاسفانه در صدور حکم بازنشستگی و حقوق بازنشستگان مخصوصا فرهنگیان قبل از سال 88 و پس از آن تفاوت فاحشی وجود دارد به طوری که اگر یک معلم قبل از سال 88 بازنشسته شده باشد، با شرایط مشابه پس از سال 88 حدود  هزار تا یک ملیون تومان دریافتی کمتری دارد که نوعی ظلم است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در تذکری به وزیر راه و شهرسازی، گفت: استان فارس به عنوان یک موش آزمایشگاهی نگاه نکنید، مدیرکلی را منصوب می کنید اما کمتر از 6 ماه بدون اطلاع این فرد را در جای دیگری مشغول به فعالیت می کنید، مردم استان از جنابعالی انتظار بیشتری دارند و باید به نظر نمایندگان توجه می شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet