هدر موبایل
1395/07/28 12:26:46
سرویس صحن
کیان پور در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتقاد از محتوای یک تئاتر در خرم‌آباد

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس از اجرای عمومی یک تئاتر در خرم‌آباد لرستان انتقاد کرد و خواستار پاسخگویی مسئولان مربوطه شد.
انتقاد از محتوای یک تئاتر در خرم‌آباد نماینده مردم درود و ازنا در مجلس از اجرای عمومی یک تئاتر در خرم‌آباد لرستان انتقاد کرد و خواستار پاسخگویی مسئولان مربوطه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104779355879.jpg انتقاد,از,محتوای,یک,تئاتر,در,خرم‌آباد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مجید کیانپور در نشست علنی امروز (چهارشنبه 28 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: ولنگاری در عرصه فرهنگ در وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی به جایی رسیده که با مستهجن ترین نمایشنامه ها به شهدای گرانقدر و مدافعان اسلام در دفاع مقدس حمله می شود.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چندی پیش در خرم آباد لرستان نمایشنامه ای به اجرای عمومی گذاشته شد که بدترین توهین ها را به شهدا و رزمندگان اسلام داشت و مدیران دستگاه های فرهنگ و ارشاد اسلامی با وقاحت و بی اعتنایی به اعتراضات نماینده ولی فقیه، ائمه جمعه و خانواده معظم شهدا بر مخالفت با ارزش ها صحه گذاشتند از این رو از مسئولان درخواست رسیدگی و برخورد قانونی دارم.

وی با یادآوری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل افزود: از رئیس جمهور درخواست داریم جهت رفع مشکلات معیشتی اقدام کنند زیرا امروزه اشتغال به اساسی ترین دغدغه مردم به ویژه در استان لرستان تبدیل شده است.

کیان پور گفت: در درود و ازنا نرخ بیکاری و تعطیلی کارخانه ها تهدیدی جدی برای توسعه منطقه تبدیل شده است که پیامد آن آسیب های را در بر دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: اتمام تصفیه خانه آب ازنا جزء دغدغه های اصلی مردم است که انتظار تکمیل آن می رود از سوی دیگر محور ازنا – شازند هنوز ردیف اعتباری ندارد که باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

کیان پور گفت: وضعیت بهداشت علی الخصوص درمان نگران کننده بوده که باید مورد توجه قرار گیرد از مدیران بانک ملی ایران در مورد تکمیل صنایع غذایی گوهر درخواست پیگیری دارم./          

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet