هدر موبایل
1395/07/28 13:55:01
سرویس صحن
خادم در تذکری شفاهی:

بی‌توجهی به تامین منابع مالی برای خرید محصولات کشاورزی، موجب نارضایتی و نگرانی مردم شده است

عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از عدم پرداخت مطالبات کشاورزان استان فارس، گفت: این موارد نشان از سوء مدیریت و بازدارندگی جامعه درعرصه خدمت رسانی به مردم دارد.
بی‌توجهی به تامین منابع مالی برای خرید محصولات کشاورزی، موجب نارضایتی و نگرانی مردم شده است عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از عدم پرداخت مطالبات کشاورزان استان فارس، گفت: این موارد نشان از سوء مدیریت و بازدارندگی جامعه درعرصه خدمت رسانی به مردم دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102925212728.jpg بی‌توجهی,به,تامین,منابع,مالی,برای,خرید,محصولات,کشاورزی،,موجب,نارضایتی,و,نگرانی,مردم,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید علاءالدین خادم در نشست علنی امروز ( 4 شنبه 28 مهر) در تذکری شفاهی گفت: شهرستان سپیدان با مردمی قهرمان و شهیدپرور افتخار دارد که قطب کشاورزی و تولیدی در ابعاد مختلف در استان فارس باشد که سالانه بیش از هزار تن محصولات تولیدی خود را به بازار عرضه می دارد.

نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی، افزود: چشم امید مردم به خدمات زیرساختی و حمایتی دولت بوده که متاسفانه در سال جاری شاهد بی توجهی ها به خصوص در تامین منابع مالی برای خرید گندم، جو و سایر محصولات و همچنین عدم پرداخت بیمه کشاورزی بوده اند که این امر موجب نارضایتی و نگرانی مردم را فراهم کرده و علی رغم تذکرات نمایندگان به مسئولان اما تا کنون بخش عمده از مطالبات مردم پرداخت نشده است.

وی تصریح کرد: این موضوع از مصادیق سوء مدیریت و بازدارندگی جامعه در عرصه خدمت و تولید است، بنابراین  اگربر رفع این مشکل اقدام نشود مجبور به طرح سوال از مسئولان خواهیم بود و در راه احقاق حق مردم خواهیم ایستاد، شهرستان سپیدان قطب گردشگری استان فارس است و یکی از زیر ساخت های اساسی منطقه جاده و راه است که تامین امنیت و سلامت گردشگران تاثیر حیاتی دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: از وزیر راه و شهرسازی تقاضا دارم دستورررسیدگی داده شود و نسبت به این مهم اقدام اساسی صورت گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet