هدر موبایل
1395/07/28 13:46:16
سرویس اقتصادی
بت کلیا:

تسهیلات فعلی مسکن توان خانه دار شدن مردم را تقویت نمی کند

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت افزایش تسهیلات مسکن برای کمک به خانه دار شدن اقشار متوسط و ضعیف جامعه، گفت: دولت باید با برنامه ریزی مسنجم و متناسب با توان مالی مردم بازار مسکن را از نا به سامانی فعلی نجات دهد.
تسهیلات فعلی مسکن توان خانه دار شدن مردم را تقویت نمی کند عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت افزایش تسهیلات مسکن برای کمک به خانه دار شدن اقشار متوسط و ضعیف جامعه، گفت: دولت باید با برنامه ریزی مسنجم و متناسب با توان مالی مردم بازار مسکن را از نا به سامانی فعلی نجات دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106968211595.jpg تسهیلات,فعلی,مسکن,توان,خانه,دار,شدن,مردم,را,تقویت,نمی,کند Icana

یوناتن بت کلیا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به رکود موجود در بازار مسکن، گفت: رقم تسهیلات مسکن برای کمک به خروج مسکن از رکود و همچنین خانه دار شدن مردم باید افزایش یابد.

نماینده مردم آشوریان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دولت باید با برنامه ریزی مسنجم و متناسب با توان مالی مردم بازار مسکن را از نا به سامانی فعلی نجات دهد، تصریح کرد: تسهیلات اعطای مسکن در حال حاضر رقم ناچیزی از قیمت تمام سده خانه را در بر می گیرد.

تسهیلات مسکن باید به ساخت و ساز تخصیص داده شود

وی با بیان اینکه تسهیلات مسکن باید به ساخت و ساز تخصیص داده شود، افزود: در صورتی که تسهیلات به ساخت و ساز اختصاص یافته و متناسب با مناطق مختلف کشور باشد می توانیم به بهبود بازار مسکن در بازه زمانی کوتاه امیدوار باشیم.

بت کلیا ادامه داد: تسهیلات مسکن باید برای اقشار آسیب پذیر جامعه بیشتر شود تا به این ترتیب افراد بیشتری بتوانند با این وام ها صاحب خانه شده و از حجم اجاره نشینی کاسته شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر ضرورت ایجاد رونق در بازار مسکن، تصریح کرد: در حال حاضر رکود بازار مسکن بسیاری از مشاغل را به تعطیلی کشانده است.

باید پیش شرط های ارایه تسهیلات مسکن تسهیل شود

بت کلیا ادامه داد: باید پیش شرط های ارایه تسهیلات مسکن تسهیل شود تا به این ترتیب مردم بتوانند به راحتی با اخذ وام خانه دار شوند.

وی با بیان اینکه شرط اخذ تضامین برای اعطای تسهیلات مسکن باید برداشته شود، گفت: مسکن باید حکم ضمانت در اعطای تسهیلات را داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با ناکارآمد خواندن سیاست های دولت ها در خصوص بهبود بازار مسکن، تصریح کرد: طبق پیش بینی ها با ادامه وضع فعلی بازار مسکن از رکود خارج نخواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بازار مسکن باید با تشویق بیشتر سرمایه گذاران به ساخت و ساز حباب قیمتی موجود را بشکند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet