ایام محرم 1398
1395/07/28 14:05:22
سرویس صحن
عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی/ لزوم توضیح علت برون‌سپاری نظارت بر مراکز درمان اعتیاد

عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی/ لزوم توضیح علت برون‌سپاری نظارت بر مراکز درمان اعتیاد عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/58756.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی/,لزوم,توضیح,علت,برون‌سپاری,نظارت,بر,مراکز,درمان,اعتیاد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبررنجبرزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه 28 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو به وزیر صنعت، معدن و تجارت تسریع در تکمیل فاز 2 شهرک صنعتی اسلام آباد غرب را تذکر داد؛ همچنین این نماینده به وزیر جهاد کشاورزی لزوم پیگیری علت عدم اجرای طرح مجتمع گلخانه‌ای اسلام آباد غرب را تذکر داد. گفتنی است این نماینده به وزیر ورزش و جوانان لزوم پیگیری علل تأخیر در بهره برداری از پیست اسب دوانی اسلام آباد غرب را تذکر داد.

سید ناصری موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر راه و شهرسازی تسریع در ابلاغ اعتبار آغاز احداث ورودی شهرستان فلاورجان از سمت اتوبان ذوب آهن را تذکر داد. همچنین این نماینده در تذکر دیگری به وزیر راه و شهرسازی توضیح علت واگذاری کترینگ راه آهن جمهوری اسلامی ایران به شرکت اتریشی و عدم توجه به فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و تولید ملی را تذکر داد. وی همچنین به رئیس جمهور تسریع در ارتقاء تقسیمات کشوری روستای سهر و فیروزان در شهرستان فلاورجان را تذکر داد. گفتنی است این نماینده در تذکری به وزیر امور خارجه استفاده از ظرفیت‌ های دیپلماسی برای جلوگیری از بدعهدی آمریکا و متعهدانش در تعهدات برجام و تصمیم گیری قاطع در این زمینه از سوی دولت را تذکر داد. این نماینده در تذکری به وزیر نیرو لزوم تأمین اعتبار برای جابجایی تیرهای چراغ برق از وسط معابر شهری و روستایی فلاورجان را تذکر داد.

همایون هاشمی و جلال محمودزاده نمایندگان میاندوآب، شاهین دژ، تکاب و مهاباد به وزیر جهاد کشاورزی و وزیر نیرو توضیح علت عدم بهره برداری از شبکه آبیاری پایین دست سدهای ساروق و احمدآباد تکاب و وضعیت تأسف بار کشاورزی در شهرستان تکاب را تذکر دادند.

هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه به رئیس جمهور لزوم رسیدگی به اوضاع نابسامان بنیاد شهید و امور ایثارگران و پرداخت معوقات بازنشستگان را تذکر داد، همچنین این نماینده در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی توضیح علت عدم وجود بیمارستان تأمین اجتماعی در نیشابور علیرغم وجود 44 هزار بیمه شده تأمین اجتماعی را تذکر داد.

حشمت الله فلاحت پیشه، سید قاسم جاسمی، سید جواد حسینی کیا، احمد صفری، عبدالرضا مصری و فرهاد تجری نمایندگان استان کرمانشاه به وزیر کشور لزوم پیگیری علت عدم تأمین سهمیه قیر استان کرمانشاه را تذکر دادند.

حبیب الله دهمرده نماینده زابل، زهک و هیرمند به وزیرجهاد کشاورزی توضیح علت عدم تأخیر در پرداخت معوقات کشاورزان ناشی از خرید تضمینی گندم را تذکر داد.

علی اکبر کریمی نماینده اراک، کمیجان و خنداب به وزیر اقتصاد و صنعت و معدن تسریع در تعیین تکلیف کارگران شرکت آونگان اراک و پرداخت حقوق و معوقات بازنشستگی آنان را تذکر داد.

محمود صادقی نماینده تهران، ابوالفضل سروش، محمدجواد فتحی، مصطفی کواکبیان، احمد حمزه، محمدمهدی مفتح، عبدالکریم حسین‌زاده، مهدی شیخ، داوود محمدی، فاطمه سعیدی، محمدرضا نجفی، علیرضا محجوب، محمد دهقانی، سید مصطفی ذوالقدر، علی ساری، سهیلا جلودارزاده، بهروز بنیادی، بهرام پارسایی، محمدصادق حسینی و مهرداد بائوج لاهوتی به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توضیح علت برون سپاری نظارت بر مراکز درمان اعتیاد که موجب سلب اعتماد بیماران می‌شود را تذکر دادند.

سید مصطفی ذوالقدر نماینده میناب به وزیر صنعت، معدن و تجارت رسیدگی به وضعیت صنعت کشتی سازی استان هرمزگان را تذکر داد.

عباسعلی پوربافرانی نماینده نائین به وزیر امور اقتصاد و دارایی بررسی فوری نحوه قیمت‌گذاری جایگاه‌های سوخت در شهرستان نائین را تذکر داد.

مجمع نمایندگان استان لرستان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لزوم برخورد جدی و عزل مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به دلیل صدور مجوز نمایشنامه تئاتر به نام "لیلی نام همه دختران ایران زمین است" که در این نمایشنامه به شهدای گرانقدر توهین‌هایی شده است را تذکر دادند. این تذکر به امضای عباس گودرزی، علی رستمیان، محمدرضا ملکشاهی، مجید کیانپور، حمیدرضا کاظمی و علاءالدین بروجردی و اللهیار ملکشاهی رسیده است.

ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد به رئیس جمهور تذکری داد مبنی بر اینکه چرا درآمدهای حاصل از اجرای قانون شوراهای حل اختلاف پرداخت نمی‌شود در حالی که طبق ماده23 قانون شوراها صد درصد درآمد حاصل از هزینه ‌های دادرسی باید به شوراها پرداخت شود. همچنین این نماینده در تذکر دیگری به رئیس جمهور علت عدم توجه و کارشکنی معاون ایشان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را تذکر داد.

رامین نورقلی‌پور نماینده کردکوی به وزیر کشور تسریع در انجام هماهنگی‌های لازم با سازمان مدیریت در پرداخت خسارت‌های وارده به بخش‌های مختلف کشور و شهرستان کردکوی استان گلستان ناشی از حادثه سیل مورخ 17 شهریور را تذکر داد.

حسن نوروزی نماینده رباط کریم به وزیر بهداشت علت عدم افتتاح بیمارستان امام خمینی این منطقه که بیش از 700 هزار نفر جمعیت دارد را تذکر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet