ایام محرم 1398
1395/07/30 09:52:28
سرویس اجتماعی
وکیلی:

پیگیری موضوع آبیاری مزارع با فاضلاب در نشست آتی مجمع نمایندگان تهران/ دستگاه های مرتبط بدون فرافکنی پاسخگو باشند

عضو مجمع نمایندگان استان تهران از پیگیری اخبار منتشره مبنی بر آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب در نشست آتی این مجمع خبر داد و گفت: به دنبال آن خواهیم بود در این باره تحقیق میدانی داشته باشیم.
پیگیری موضوع آبیاری مزارع با فاضلاب در نشست آتی مجمع نمایندگان تهران/ دستگاه های مرتبط بدون فرافکنی پاسخگو باشند عضو مجمع نمایندگان استان تهران از پیگیری اخبار منتشره مبنی بر آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب در نشست آتی این مجمع خبر داد و گفت: به دنبال آن خواهیم بود در این باره تحقیق میدانی داشته باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201610106737872652.jpg پیگیری,موضوع,آبیاری,مزارع,با,فاضلاب,در,نشست,آتی,مجمع,نمایندگان,تهران/,دستگاه,های,مرتبط,بدون,فرافکنی,پاسخگو,باشند Icana

محمدعلی وکیلی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با بیان اینکه موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب در نشست آتی مجمع نمایندگان استان پیگیری خواهد شد، گفت: در این رابطه تلاش خواهیم کرد دستگاه های مرتبط را وادار به پاسخ گویی کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب موضوعی است که باید به فوریت پیگیری و رسیدگی شود، تصریح کرد: تمامی دستگاه های مرتبط با این موضوع باید بدون فرافکنی در این رابطه پاسخگو باشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه اگر شائبه آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب حقیقت داشته باشد غیرقابل بخشش است، یادآور شد:  زیرا در حال حاضر سیستم تصفیه خانه های فاضلاب در پایتخت به سرعت در حال پیش روی است بنابراین هیچ بهانه ای وجود ندارد که در گوشه ای از مزارع پایتخت مانند گذشته از فاضلاب برای آبیاری مزارع استفاده شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی،  یادآور شد: برای مدیریت چنین شائبه و ادعایی دستگاه های مرتبط باید مستندات و اطلاعات خود را در این باره ارائه دهند؛ البته این موضوع  را در جلسه آتی مجمع نمایندگان طرح خواهیم کرد  و حتی الامکان یک بررسی و تحقیق میدانی هم در این رابطه خواهیم داشت تا ادعای دستگاه های مربوطه راستی آزمایی شود.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران بر لزوم ورود جدی سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت بهداشت و وزارت کشور به موضوع ادعاهای مطرح درباره  آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب تاکید کرد و ادامه داد: از آنجایی که این موضوع سلامت شهروندان را نشانه می رود بنابراین این دستگاه ها باید به صورت جدی به این موضوع ورود و صحت و سقم آن را به شهروندان اطلاع رسانی نمایند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet