هدر موبایل
1395/07/28 15:14:32
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

اذعان سنای آمریکا به ترور رفیق حریری ازسوی عربستان و اسرائیل/نقش حمایتی پشت پرده آمریکا باید روشن شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درخصوص افشای همکاری عربستان و اسرائیل در قتل حریری ازسوی یک مقام آمریکایی گفت: جمهوری اسلامی و حزب الله از ابتدای ترور حریری بر نقش سعودی‌ها در این قضیه تأکید داشتند.
اذعان سنای آمریکا به ترور رفیق حریری ازسوی عربستان و اسرائیل/نقش حمایتی پشت پرده آمریکا باید روشن شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درخصوص افشای همکاری عربستان و اسرائیل در قتل حریری ازسوی یک مقام آمریکایی گفت: جمهوری اسلامی و حزب الله از ابتدای ترور حریری بر نقش سعودی‌ها در این قضیه تأکید داشتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100991342728.jpg اذعان,سنای,آمریکا,به,ترور,رفیق,حریری,ازسوی,عربستان,و,اسرائیل/نقش,حمایتی,پشت,پرده,آمریکا,,باید,روشن,شود Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به افشاگری اخیر یک سناتور آمریکایی مبنی بر دست داشتن عربستان سعودی با همکای رژیم صهیونیستی در ترور رفیق حریری، گفت: از ابتدای زمانی که حریری ترور شد، جمهوری اسلامی ایران و حزب الله بر نقش سعودی ها در این ترور تأکید کردند چرا که قتل وی مشکوک بود و امکان نداشت حزب الله در آن نقش داشته باشد.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به افشاگری یک آمریکایی درخصوص ترور رفیق حریری اذعان داشت: در آمریکا انگشت اتهام بسیاری از حرکت های تروریستی از 11 سپتامبر به بعد متوجه سعودی ها شد لذا با توجه به اسنادی که به دست آمده، برای جامعه آمریکا نیز یقین ایجاد شده که سعودی ها نقش بسزایی در ترورهای مختلف در سطح بین المللی دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بعید به نظر می رسد کسانی مثل سعودی ها دست به چنین ترورهایی در منطقه بزنند و دستگاه های اطلاعاتی آمریکایی ها بی اطلاع باشند لذا احتمال دست داشتن خود آمریکایی ها نیز بالاست.

به گزارش خانه ملت، سناتور چاک گراسلی رئیس کمیته قضائی مجلس سنای آمریکا فاش کرد که رژیم صهیونیستی با همکاری عربستان سعودی عملیات ترور نخست وزیر لبنان را به اجرا درآورده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet