خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/30 10:44:38
سرویس اجتماعی
صادقی:

ضرورت بهبود کیفیت خدمت سربازی/ تمامی سربازان از ظرفیت گذراندن خدمت در دستگاه‌های دولتی برخوردار شوند

عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران ضمن تاکید بر لزوم افزایش کیفیت خدمت سربازی، گفت: تمامی سربازان باید بتوانند از ظرفیت برابر جهت گذراندن خدمت نظام وظیفه در دستگاه‌های دولتی برخوردار باشند.
ضرورت بهبود کیفیت خدمت سربازی/ تمامی سربازان از ظرفیت گذراندن خدمت در دستگاه‌های دولتی برخوردار شوند عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران ضمن تاکید بر لزوم افزایش کیفیت خدمت سربازی، گفت: تمامی سربازان باید بتوانند از ظرفیت برابر جهت گذراندن خدمت نظام وظیفه در دستگاه‌های دولتی برخوردار باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104404803709.jpg ضرورت,بهبود,کیفیت,خدمت,سربازی/,تمامی,سربازان,از,ظرفیت,گذراندن,خدمت,در,دستگاه‌های,دولتی,برخوردار,شوند Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به اظهارات سردار کمالی مبنی بر استقبال ستادکل نیروهای مسلح از هر طرحی که در راستای محرومیت‌زدایی از کشور با استفاده از ظرفیت سربازان باشد، گفت: عمده رویکرد در این راستا باید بر مبنای بهبود کیفیت خدمت سربازی باشد، برای رفع محرومیت‌زدایی نیز پیشنهادات باید جهت اصلاح و افزایش کیفیت خدمت نظام وظیفه ارائه شوند.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه آمارهای نگران‌کننده‌ای درباره آسیب‌های اجتماعی و سوءرفتار مطرح است که افزایش کیفیت خدمت سربازی به حل این موضوعات کمک می‌کند، در واقع با انجام اصلاحات سربازان در دوره خدمت آینده شغلی خود را می‌توانند رقم بزنند.

وی با بیان اینکه دوره خدمت سربازی نباید با ایجاد فاصله‌ زمانی از آشنایی جوانان با فضای کار جلوگیری کند، افزود: در حقیقت در دوران خدمت سربازی باید به افزایش مهارت‌آموزی این افراد کمک شود، بنابراین ما نیز از طرح هایی که در راستای محرومیت‌زدایی و افزایش مهارت‌آموزی سربازان باشد استقبال می‌کنیم.

صادقی در واکنش به اظهارات سردار کمالی مبنی بر اینکه با توجه به شمار دارندگان مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانیم نیروهای موردنظر را در اختیار دولت قرار دهیم، گفت: برای استفاده از ظرفیت سربازان در سازمان‌های دولتی باید همه جوانب سنجیده شود، در واقع شرایط به گونه‌ای نباشد که تنها افرادی که پارتی دارند از این فرصت بتوانند استفاده کنند.

عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در صورتی که ستاد کل نیروهای مسلح آمادگی جهت اصلاح خدمت سربازی و استفاده از ظرفیت سربازان برای محرومیت‌زدایی لازم را داشته باشد، ما حاضر به تعامل با آنها هستیم تا مواد اصلاحی خدمت سربازی را در مجلس پیگیری کنیم.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ سردار موسی کمالی رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که ستادکل از هر طرحی که در راستای محرومیت‌زدایی از کشور با استفاده از ظرفیت سربازان باشد، استقبال می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet