هدر موبایل
1395/07/30 14:22:17
سرویس سیاسی
حسن بیکی در واکنش به جنجال آفرینی آمریکا درباره حکم دو جاسوس:

اعتراضات به احکام جاسوسان نشأت گرفته از خوی درندگی آمریکایی ها است/دستگاه قضا ایران در صدور احکام مستقل است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: قوه قضائیه جمهوری اسلامی یک نهاد مستقل بوده و از هیچ کشور و نهادی برای صدور احکام خود دستور نمی گیرد و احکام این قوه درباره جاسوسان بازداشت شده دقیق و صریح است.
اعتراضات به احکام جاسوسان نشأت گرفته از خوی درندگی آمریکایی ها است/دستگاه قضا ایران در صدور احکام مستقل است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: قوه قضائیه جمهوری اسلامی یک نهاد مستقل بوده و از هیچ کشور و نهادی برای صدور احکام خود دستور نمی گیرد و احکام این قوه درباره جاسوسان بازداشت شده دقیق و صریح است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108597653877.jpg اعتراضات,به,احکام,جاسوسان,نشأت,گرفته,از,خوی,درندگی,آمریکایی,ها,است/دستگاه,قضا,ایران,در,صدور,احکام,مستقل,است Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی درباره صدور حکم حبس برای 2 شهروند ایرانی-آمریکایی متهم به جاسوسی برای واشنگتن، گفت: ایران هیچ گاه نباید انتظار داشته باشد، که آمریکایی ها به جزء این موضع، موضع گیری دیگری را اتخاذ کنند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: یکی از راه های نفوذ و ضربه زدن به تمامیت ارضی و امنیت روانی جامعه، وجود و فعالیت نیروهایی است که به عنوان رابط برای دشمنان کار می کنند.

وی افزود:  طبیعتا عناصری که به عنوان جاسوس، برای سرویس های اطلاعاتی آمریکا خدمات بسیاری را به ارمغان آورده، درشرایط کنونی و پس از بازداشت آن ها بسیار طبیعی است که آمریکایی ها نسبت به این مسئله اعتراض داشته باشند.

حسن بیکی تصریح کرد: به طور حتم اگر آمریکایی ها نسبت به بازداشت عوامل جاسوسیشان اعتراض نکنند، قطعا بقیه این عوامل برای انجام دادن مأموریت های خود دل سرد می شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: خوی درندگی و قلدرمأبانه بودن آمریکایی ها موجب شده که به احکام جمهوری اسلامی درباره جاسوسان بازدداشت شده اعتراض کنند، این در حالی است که خود مقامات واشنگتن می دانند که این افراد با هدف جاسوسی و نفوذ به ایران سفر کرده اند.

وی گفت: به طور حتم قوه قضائیه جمهوری اسلامی یک نهاد مستقل بوده و از هیچ کشور و نهادی برای صدور احکام خود دستور نمی گیرد و احکام این قوه درباره جاسوسان بازداشت شده دقیق و صریح است.

وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای مداخله‌آمیز، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت سلامتی دو محکوم امنیتی دستگاه قضایی ایران، آزادی فوری آنها را خواستار شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet