هدر موبایل
1395/07/30 12:52:10
سرویس سیاسی
رضایی:

حیطه نفوذ سیامک و محمدباقر نمازی در حوزه اقتصادی و اجتماعی بود/ایران با رأفت اسلامی با جاسوسان برخورد کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: بر اساس اطلاعات واصله، حیطه جاسوسی و نفوذ سیامک و محمدباقر نمازی در عرصه های مختلف کشور بوده، اما تمرکز آن ها بر موضوعات اقتصادی و اجتماعی کشور بوده است.
حیطه نفوذ سیامک و محمدباقر نمازی در حوزه اقتصادی و اجتماعی بود/ایران با رأفت اسلامی با جاسوسان برخورد کرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: بر اساس اطلاعات واصله، حیطه جاسوسی و نفوذ سیامک و محمدباقر نمازی در عرصه های مختلف کشور بوده، اما تمرکز آن ها بر موضوعات اقتصادی و اجتماعی کشور بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg حیطه,نفوذ,سیامک,و,محمدباقر,نمازی,در,حوزه,اقتصادی,و,اجتماعی,بود/ایران,با,رأفت,اسلامی,با,جاسوسان,برخورد,کرد Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی درباره صدور حکم حبس برای 2 شهروند ایرانی-آمریکایی متهم به جاسوسی برای واشنگتن، گفت: آمریکایی در چند سال اخیر به ویژه پس ازتوافق هسته ای به شدت عوامل جاسوسی خود را در ایران توسعه داده و مسئله نفوذ را در دستور کار خود قرار داده اند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: خوشبختانه به واسطه هوشیاری و بیداری سازمان های امنیتی و اطلاعاتی کشور، بسیاری از جاسوسان و عوامل نفوذ شناسایی شدند و قطعا با قدرت و قوت با آن برخورد می شود.

وی گفت: در تمام کشورها، جاسوسان به اشد مجازات می رسند، اما رأفت اسلامی در ایران موجب شده که با وجود محرز بودن جاسوسی این افراد، آن ها تنها به تحمل حبس مجبور می شوند.

رضایی افزود: جمهوری اسلامی قطعا با قدرت و با هوشیاری تمام منافذ نفوذ را بسته و با عوامل آن برخورد می کند و کشورهای غربی و آمریکایی با فکر جاسوسی از کشورمان را از سر بیرون کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ادامه داد: بر اساس اطلاعات واصله، حیطه جاسوسی و نفوذ سیامک و محمدباقر نمازی در عرصه های مختلف کشور بوده، اما تمرکز آن ها بر موضوعات اقتصادی و اجتماعی کشور بوده است.

وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای مداخله‌آمیز، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت سلامتی دو محکوم امنیتی دستگاه قضایی ایران، آزادی فوری آنها را خواستار شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet