هدر موبایل
1395/07/30 14:17:24
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

ساخت بیمارستان هسته ای؛ حرکت مثبت اروپا در اجرای توافق هسته ای/همکاری های ایران و اروپا در حوزه های تحقیقاتی و پزشکی مطلوب است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه در شرایط کنونی همکاری های هسته ای میان ایران و اروپا در حوزه های تحقیقاتی و پزشکی مطلوب است، گفت: گروه ۱+۵ در برجام متعهد شدند که تمام اقدامات را برای توسعه صنعت صلح آمیز هسته ای در کشورمان صورت دهند.
ساخت بیمارستان هسته ای؛ حرکت مثبت اروپا در اجرای توافق هسته ای/همکاری های ایران و اروپا در حوزه های تحقیقاتی و پزشکی مطلوب است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه در شرایط کنونی همکاری های هسته ای میان ایران و اروپا در حوزه های تحقیقاتی و پزشکی مطلوب است، گفت: گروه 1+5 در برجام متعهد شدند که تمام اقدامات را برای توسعه صنعت صلح آمیز هسته ای در کشورمان صورت دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604107527960976.jpg ساخت,بیمارستان,هسته,ای؛,حرکت,مثبت,اروپا,در,اجرای,توافق,هسته,ای/همکاری,های,ایران,و,اروپا,در,حوزه,های,تحقیقاتی,و,پزشکی,مطلوب,است Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مذاکرات صورت گرفته میان ایران و کشورهای اروپایی برای ساخت بزرگ ترین بیمارستان هسته ای در منطقه، گفت: به طور حتم این پروژه دارای اهمیت بسیار و استراتژیک برای جمهوری اسلامی است و می تواند آثار مثبتی را برای کشورمان به دنبال داشته باشد.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: توافق هسته ای بر لزوم همکاری و همراهی کشورهای اروپایی با ایران برای توسعه حوزه های مختلف هسته ای تأکید کرده و امروز شاهد هستیم که کشورهای اروپایی اقدامات مثبتی را در این عرصه صورت دادند.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی همکاری های هسته ای میان ایران و اروپا در حوزه های تحقیقاتی و پزشکی مطلوب است، افزود: گروه 1+5 در برجام متعهد شدند که تمام اقدامات را برای توسعه صنعت صلح آمیز هسته ای در کشورمان صورت دهند.

صفاری نطنزی ادامه داد: مسئولان سازمان انرژی اتمی در چند ماه اخیر با برخی از کشورهای اروپایی از جمله اتریش برای ساخت بیمارستان هسته ای مذاکره کردند و آن ها برای این نوع همکاری های استقبال کردند.

صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی از ساخت بیمارستان هسته‌ای خبرداد و گفته است که پروژه ساخت بیمارستان هسته‌ای تأمین مالی شده و با یک شرکت اتریشی در حال امضای قرارداد هستیم، همچنین در تفاهم‌نامه با وزارت بهداشت و شهرداری تهران قرار شده که در ماه‌های آینده شاهد کلنگ‌زنی بیمارستان هسته‌ای در بوستان ولایت باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet