هدر موبایل
1395/07/30 11:10:12
سرویس اقتصادی
منصوری مطرح کرد:

ورود خودروی آمریکایی ممنوع !/واردات با برند کشور ثالث دور زدن قانون است

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس بر ممنوع بودن واردات خودروهای آمریکایی تاکید کرد و واردات آن با برند کشور ثالث را دور زدن قانون دانست.
ورود خودروی آمریکایی ممنوع !/واردات با برند کشور ثالث دور زدن قانون است عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس بر ممنوع بودن واردات خودروهای آمریکایی تاکید کرد و واردات آن با برند کشور ثالث را دور زدن قانون دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106283383428.jpg ورود,خودروی,آمریکایی,ممنوع,!/واردات,با,برند,کشور,ثالث,دور,زدن,قانون,است Icana

محمدرضا منصوری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه ورود خودروهای تولید آمریکا با برند کشور ثالث دور زدن قانون بوده و ممنوع است،گفت:مجلس قطعا به این موضوع ورود می کند و کمیسیون صنایع و معادن صحت و سقم موضوع ورود خودروهای تولید آمریکا با برند کشور ثالث را از وزیرصنعت پیگیری می کند و وزیر باید در این خصوص به مجلس توضیح دهد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برجلوگیری از واردات خودروهای آمریکایی به کشور افزود: واردات خودروی آمریکایی از کارخانه ها و کارگران آمریکایی حمایت کرده و مصرف انرژی و سوخت در کشور را افزایش می دهیم.

منصوری با تاکید بر اینکه هرگونه کسب درآمد از طریق واردات کالاهای آمریکایی اشتباه است، ادامه داد: سرمایه‌های ملی کشور برای اقتصاد ایران ارزش افزوده دارد و باید برای جوانان این مرز و بوم اشتغال ایجاد کند، لذا نباید بدون هرگونه منفعت در اختیار دیگران قرار داده شود تا آنها به نفع خود استفاده کنند.

ورود خودروهای تولید آمریکا با برند کشور ثالث متناقض با اصول اقتصادمقاومتی است

وی با بیان اینکه ورود خودروهای تولید آمریکا با برند کشور ثالث متناقض با اصول اقتصادمقاومتی است، یادآور شد: آیا این خودرو نیاز اصلی کشور بوده که مسئولان اجازه واردات آن را داده‌اند، مسئولان باید به سرعت این نقیصه را برطرف کرده و زمینه اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری را فراهم کنند.

منصوری با تاکید براینکه حمایت از تولید داخلی حمایت از کار و کارگر ایرانی و اشتغال در کشور است،افزود:با برخورد ناشیانه و واردات هر خودرو تعداد زیادی کارگر بیکار شده و ساخت چند خودرو از چرخه تولید حذف می شود و سبب ضربه به اقتصاد کشور می شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای با بیان اینکه برای ارتقای کیفیت خودروهای داخلی باید الزامات سختی درنظر گرفته شود،تصریح کرد: تنها باید مجوز ورود خودروهایی که تکنولوژی و فناوری منتقل می کنند داده شود و با انتقال تکنولوژی خودروهای داخلی را به روز و متنوع کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet