هدر موبایل
1395/07/30 14:09:04
سرویس سیاسی
محبی نیا مطرح کرد:

افشاگری ترامپ درباره تقلب نظام سرمایه داری در انتخابات آمریکا

نماینده مردم شاهین دژ و میاندوآب با اشاره به سخنان ترامپ درباره تقلب در انتخابات الکترال گفت: بزرگ ترین مدعی دموکراسی جهان که در کشورهای مختلف به همین بهانه مداخله می کند ، خود دچار تقلب فاحش تحت نظر نظام سلطه است.
افشاگری ترامپ درباره تقلب نظام سرمایه داری در انتخابات آمریکا نماینده مردم شاهین دژ و میاندوآب با اشاره به سخنان ترامپ درباره تقلب در انتخابات الکترال گفت: بزرگ ترین مدعی دموکراسی جهان که در کشورهای مختلف به همین بهانه مداخله می کند ، خود دچار تقلب فاحش تحت نظر نظام سلطه است. https://cdn.icana.ir/d/019/55407.jpg افشاگری,ترامپ,درباره,تقلب,نظام,سرمایه,داری,در,انتخابات,آمریکا Icana

جهانبخش محبی نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن تاکید بر بررسی و تحلیل 3مناظره برگزار شده میان هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ گفت: کاندیدای جمهوری خواهان و کاندیدای دموکرات ها در انتخابات الکترال 2016 نگاه لیبرالیستی و نولیبرالیستی آمریکایی را همانند یک فیلم هالیوودی مهیج به نمایش گذاشته اند.

نماینده مردم شاهین دژ و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی  در ادامه گفت: اگرچه وجود فسادهای رنگی در دنیای سیاسی آمریکا یک مسئله بدیهی است اما مناظره های اخیر و افشاگری های صورت گرفته ابعاد جدیدی از پوپولیسم مستهجن ایالات متحده را به نمایش گذاشته است.

وی با بیان این که سلطه طلبی آمریکایی ها مسئله ای است که با ادعای دموکراسی طلبی توسط کاخ سفید دنبال شده و مردم کشورهای مختلف خون بهای سنگینی پرداخته اند ، گفت: فارغ از هرنتیجه ای که در انتخابات 18 آبان حاصل شود ، مردم آمریکا به حال خود باید تاسف بخورند.

محبی نیا گفت: مردم آمریکا در حوزه اقتصاد ، اشتغال سلامت و امنیت  با مشکلات بزرگی مواجه هستند اما هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ تمام توجه خود را به فسادهای اخلاقی ، مالی و قانون شکنی های یکدیگر معطوف کرده اند.

وی با تمسخر میتینگ های انتخاباتی آمریکا گفت: سیطره سرمایه داری بر سیستم انتخابات الکترال اتفاقی است که موجب بی اعتنایی به نظر مردم ایالات متحده می شود اما ما شاهد این هستیم که افراد از اقشای پایین جامعه آمریکا را به برنامه های تبلیغاتی می کشانند.

این نماینده مجلس دهم گفت: سخنان ترامپ درباره تقلب سیستماتیک در انتخابات الکترال موضوعی است که نمی توان از کنار آن بی تفاوت عبور کرد.

وی در ادامه گفت: بزرگ ترین مدعی دموکراسی جهان که در کشورهای مختلف به همین بهانه مداخله می کند ، خود دچار تقلب فاحش تحت نظر نظام سلطه است.

محبی نیا گفت: علاوه بر وجود دیکتاتوری پنهان در سیستم سیاسی آمریکا و سیطره نظام سلطه بر کنترل افکار عموم و تقلب در انتخابات الکترال که ترامپ بیان می کند ، اتفاقی است که در مواردی نظیر رقابت الگور با جورج بوش در انتخابات الکترال2000 نیز اتفاق افتاد.

وی تصریح کرد: اندیشمندان و اهالی سینمایی می توانند با توجه به آنچه که توسط هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ مطرح شده ، فیلم سینمایی مستند و افشاگرانه ای از وضعیت سیاسی آمریکا روی صحنه نمایش بدهند.

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet