هدر موبایل
1395/07/30 12:50:53
سرویس سیاسی
آزادی خواه:

غرب با قانون جنگل به جنگ اسلامیت بیت المقدس در نگاه یونسکو رفته است

نماینده مردم ملایر گفت: مدعیان غربی همواره تاکید داشته اند که باید به نهادهای بین المللی احترام گذاشت اما مشاهده می کنیم که آنها در مورد نظر یونسکو با توسل به قانون جنگل واکنش نشان داده اند.
غرب با قانون جنگل به جنگ اسلامیت بیت المقدس در نگاه یونسکو رفته است نماینده مردم ملایر گفت: مدعیان غربی همواره تاکید داشته اند که باید به نهادهای بین المللی احترام گذاشت اما مشاهده می کنیم که آنها در مورد نظر یونسکو با توسل به قانون جنگل واکنش نشان داده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104305140060.jpg غرب,با,قانون,جنگل,به,جنگ,اسلامیت,بیت,المقدس,در,نگاه,یونسکو,رفته,است Icana

احد آزادی خواه با حمایت از اعلام نظر یونسکو در رابطه با اسلامیت بیت المقدس گفت: اگرچه لابی های صهیونیستی در نهادهای بین المللی دارای نفوذ وسیعی هستند اما بعضا اقداماتی بی طرفانه صورت می گیرد که باید مورد توجه باشد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه حداقلی مردم فلسطینی در رابطه با بیت المقدس محقق شده است تا تاریخ قبله نخستین مسلمین به عنوان سندی بر اشغالگری رژیم صهیونیستی باشد.

وی با پیش کشیدن تهاجم رژیم صهیونیستی علیه یونسکو در کنار آمار کشتار مردم فلسطینی، گفت:  تل آویو تا زمانی که بتواند با مظلوم نمایی به دنبال تحقق امنیت موهوم قوم یهود است اما به محض بروز اتفاقاتی که منافع آنها را تهدید می کند با خوی جنایتکاری واکنش نشان می دهند.

آزادی خواه با نکوهش شدیدالحن بان کی مون گفت: دبیرکل سازمان ملل که در ماجرای لیست جنایات سیاه سعودی و دریافت رشوه از ریاض حیثیت خود را از دست داده بود با حمایت از نظر رژیم صهیونیستی علیه نظر یونسکو رسما به مزدور تل آویو تبدیل شد.

وی در ادامه گفت: دبیرکل سازمان ملل در مقابل کشتار مردم مظلوم فلسطین و مردم خاورمیانه سکوت کرده بود و حالا تمام تلاش خود را به کار بسته است تا نظر یونسکو را تغییر دهد.

این نماینده مجلس دهم گفت: مدعیان غربی همواره تاکید داشته اند که باید به نهادهای بین المللی احترام گذاشت اما مشاهده می کنیم که آنها در مورد نظر یونسکو با توسل به قانون جنگل واکنش نشان داده اند.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی اشغالگرانی هستند که با برنامه انگلیس سرزمین فلسطینی را تسخیر کردند و آنچه که یونسکو بیان داشته نیز سندی بر حقانیت مردم فلسطینی است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet