هدر موبایل
1395/07/30 14:08:03
سرویس اجتماعی
اولاد قباد خبر داد:

افتتاح دفتر نمایندگان تهران در اسلامشهر/ تاکید بر ضرورت راه اندازی مترو در این شهرستان

نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس از افتتاح دفتر نمایندگان در اسلامشهر با حضور عارف خبر داد.
افتتاح دفتر نمایندگان تهران در اسلامشهر/ تاکید بر ضرورت راه اندازی مترو در این شهرستان نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس از افتتاح دفتر نمایندگان در اسلامشهر با حضور عارف خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106497964486.jpg ,افتتاح,دفتر,نمایندگان,تهران,در,اسلامشهر/,تاکید,بر,ضرورت,راه,اندازی,مترو,در,این,شهرستان Icana

فریده اولاد قباد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از افتتاح دفتر مردمی نمایندگان تهران در اسلامشهر خبر داد وافزود: روز گذشته اعضای مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس با حضور مسئولان مربوطه دفاتر خود را در شهرستان اسلامشهر افتتاح کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در ابتدای نشست فرماندار اسلامشهر توضیحاتی را در مورد نقاط ضعف و مثبت این شهرستان و ظرفیت آن به نمایندگان ارایه دادند و بنده نیز به عنوان دبیر مجمع نمایندگان تهران در اسلامشهر ضمن ارایه برخی کمبود ها در این شهرستان، به پیشینه تاریخی اسلامشهر اشاره‌ای کردم.

وی با بیان اینکه محمد رضا عارف به عنوان رییس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس نیز به بیان اظهاراتی در مورد نیازهای شهرستان اسلامشهر پرداخت، افزود: پروژه های عمرانی شهرستان اسلامشهر، بیمارستان 400تختخوابی، فاضلاب شهری و راه اندازی مترو از موضوعات مورد تاکید در این نشست به شمار می رفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: همچنین مواردی همچون کمربند جنوبی – شمالی اسلامشهر، ورزشگاه 5 هزارنفری نیز مورد بحث قرار گرفت از سویی دیگربه مسایل امنیتی و انتظامی در این شهرستان نیز اشاره شد زیرا اسلامشهر شهرستانی مهاجر پذیر است که تعداد افغانه غیرمجاز در آن بسیار بوده بنابراین از نظر مسایل اجتماعی و با توجه به جرایم گسترده از جمله موادمخدر احداث کلانتری های بیشتری در این شهرستان احساس می شود.

اولاد قباد گفت: بیکاری جوانان، کافی نبودن منابع بانکی جهت ارایه تسهیلات بانکی برای اشتغال و وام ازدواج، کمبود امکانات و مشکلات حمل و نقل، معضلات آلودگی های زیست محیط، تعدد سکونت های غیر رسمی، ایجاد آموزش عالی دولتی نیز از مواردی بود که مورد بحث قرار گرفت.

وی به نقاط قوت این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: ایجاد کارخانه های بزرگ،وجود دانشگاه های آزاد، علمی کاربردی و پیام نور و نزدیکی آن به تهران از جمله نقاط مثبت این شهرستان است.

نایب رییس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه افتتاح دفتر نمایندگان تهران در اسلامشهر از سوی محمد رضا عارف رییس این مجمع افتتاح شد، گفت: لازم به ذکر است که هزینه افتتاح دفتر نمایندگان تهران در شهرستان های اطراف تهران با هزینه شخصی اعضای مجمع صورت می گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet