هدر موبایل
1395/07/30 17:35:07
سرویس دیگر رسانه‌ها
نانواکناری:

دشمنان با حربه‌‌های اقتصادی و فرهنگی به دنبال نفوذ در کشور هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:نفوذ حد و مرز مرز نمی‌شناسد و ممکن است در هر حوزه‌ای ورود پیدا کند.
دشمنان با حربه‌‌های اقتصادی و فرهنگی به دنبال نفوذ در کشور هستند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:نفوذ حد و مرز مرز نمی‌شناسد و ممکن است در هر حوزه‌ای ورود پیدا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201603104711366908.jpg دشمنان,با,حربه‌‌های,اقتصادی,و,فرهنگی,به,دنبال,نفوذ,در,کشور,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ولی‌الله نانواکناری پیرامون بررسی پروژه نفوذ در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: نفوذ مرز نمی‌شناسد و ممکن است در هر حوزه‌ای ورود پیدا کند.

وی ادامه داد: نفوذ ممکن است در حوزه های مختلف امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و ... رخ دهد و بیگانگان درصدد هستند برای خدشه وارد کردن به موضوعاتی چون امنیت و اقتصاد از پروژه نفوذ استفاده کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به خاطر موقعیت بسیار خوبی که در منطقه دارد، با تلاش بی‌وقفه استکبار جهانی جهت اداره پروژه نفوذ روبروست به همین جهت ممکن است آنها در بحث‌های امنیتی، اقتصادی و یا اختلاف اندازی‌های قومی و دینی ورود پیدا کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ نانوا کناری خاطر نشان کرد: تأکید مقام معظم رهبری به منظور جلوگیری از نفوذ در کشور باید سرلوحه کارمان قرار گیرد تا خدشه‌ای در روند کاری کشور ایجاد نشود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet