هدر موبایل
1395/08/01 13:38:26
سرویس استان ها
نماینده بناب؛

کندی روند احداث پل میدان معلم بناب مردم را گرفتار کرده است/ اجرای مجدد عملیات عمرانی شبکه آبیاری دشت بناب

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی از کندی عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح میدان معلم انتقاد کرد.
کندی روند احداث پل میدان معلم بناب مردم را گرفتار کرده است/ اجرای مجدد عملیات عمرانی شبکه آبیاری دشت بناب نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی از کندی عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح میدان معلم انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105931302642.jpg کندی,روند,احداث,پل,میدان,معلم,بناب,مردم,را,گرفتار,کرده,است/,اجرای,مجدد,عملیات,عمرانی,شبکه,آبیاری,دشت,بناب Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ضیاءاله اعزازی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب گفت: عدم تخصیص به موقع اعتبارات باعث شده عملیات اجرایی این پل بصورت لاک پشتی پیش برود و این موضوع باعث گرفتاری مردم منطقه و مسافران عبوری شده  که ما دیگر جوابگوی آنها نیستیم.

وی از رئیس اداره راه و شهرسازی بناب خواست تمام تلاش خود را برای تخصیص اعتبارات این پل بکار گیرد که در صورت عدم دریافت نتیجه مناسب  به استان اعلام شود که نیازی به چنین اداره ای در بناب  نیست.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی از اجرای فاضلاب در روستاهای این شهرستان، رفع مشکل مطالبات ۱۷۰ میلیارد ریالی پیمانکاران شبکه و تصفیه خانه فاضلاب و احیای مجدد اجرای عملیات عمرانی شبکه آبیاری دشت بناب نیز خبر داد.

اعزازی خاطرنشان کرد: عده ای با تکیه بر بندها و قوانین مانع احداث شبکه آبیاری دشت بناب شده بودند، اما با پیگیری های صورت گرفته با وزیر محترم نیرو با همان بندها و قوانین، دوباره عملیات تکمیل این شبکه پیش خواهد رفت.

عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: اعتبارات احیای دریاچه ارومیه برای این منطقه یک فرصت مناسب است چرا که از همین اعتبارات عملیات متوقف شده اجرای شبکه آبیاری دشت بناب از کانالهای  نه و یک مجدداً احیاء و اعتبارات اجرای شبکه فاضلاب روستاهای بناب نیز از این محل تامین گردیده است.

وی خاطر نشان کرد: مشکل اساسی شرکت آب و فاضلاب بناب که بدهی ۱۷۰ میلیارد ریال بود با پیگیری های انجام شده حل گردیده و وزیر مربوطه دستور پرداخت این بدهی را صادر کرده است که طی یک ماه آینده با پیمانکاران تسویه حساب خواهد شد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی حذف مزارع پیاز در این شهرستان را همراه با ضرر و زیان مالی به کشاورزان اعلام کرد و گفت: این کشاورزان با اعتمادی که به مسئولین داشتند زیان مالی را پذیرفته اند لذا باید مدیران نیز به سرعت در کشت جایگزین تسهیلات مناسبی را در اختیار این کشاورزان قرار دهند.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet