هدر موبایل
1395/08/01 10:22:28
سرویس فرهنگی
نانواکناری:

هشدار دستگاه دیپلماسی، اتمام حجت برای سفر گردشگران ایرانی به ترکیه است

عضو هیأت رییسه فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس با اشاره به اینکه هشدار سفارت کشورمان در آنکارا در راستای حفاظت از جان گردشگران ایرانی است، گفت: هشدار دستگاه دیپلماسی، اتمام حجت برای سفر گردشگران ایرانی به ترکیه است.
هشدار دستگاه دیپلماسی، اتمام حجت برای سفر گردشگران ایرانی به ترکیه است عضو هیأت رییسه فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس با اشاره به اینکه هشدار سفارت کشورمان در آنکارا در راستای حفاظت از جان گردشگران ایرانی است، گفت: هشدار دستگاه دیپلماسی، اتمام حجت برای سفر گردشگران ایرانی به ترکیه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104206873144.jpg هشدار,دستگاه,دیپلماسی،,اتمام,حجت,برای,سفر,گردشگران,ایرانی,به,ترکیه,است Icana

ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه درگیری نیروی‌های عراقی با داعش در موصل موجب شده تا وضعیت امنیت در کشور ترکیه تحت تاثیر قرار بگیرد، گفت: داعشی‌ها با توجه به وضعیت موجود حتما دست به اقدامات و عملیات‌های تروریستی می‌زنند تا شرایط را به نفع خود رقم بزنند؛ از این رو ممکن است کشورهای اطراف عراق مانند ترکیه تحت تأثیر این اقدامات قرار بگیرند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه اطلاعیه و هشدار سفارت کشورمان در آنکارا مبتنی بر شرایط کنونی کشور عراق و ترکیه و در راستای حفاظت از جان گردشگران ایرانی است، اظهار کرد: بر اساس هشدار مقامات کشورمان در ترکیه، هموطنان‌مان در صورت ضروری نبودن سفرشان، سفر خود را به تعویق بیاندازند و هشدار دستگاه دیپلماسی، اتمام حجت برای سفر گردشگران ایرانی به ترکیه است.

وی با بیان اینکه وزارت امور خارجه کشورمان نقش اساسی در اطلاع رسانی و جلوگیری از بروز خطر برای گردشگران ایرانی در ترکیه بر عهده دارد، تصریح کرد: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می‌تواند با آگاهی‌بخشی و تبلیغات مناسب، مسافران را به سایر مقاصد گردشگری راهنمایی کند.

نانواکناری با اشاره به اینکه رکن اساسی اقتصاد ترکیه متکی به حضور گردشگران است لذا این کشور اهتمام جدی به ایجاد شرایط مناسب برای گردشگران دارد، ادامه داد: باید اذعان کرد که مسئولان ترکیه باید شرایط امنی برای حضور گردشگران خصوصا ایرانیان ایجاد کنند.

عضو هیأت رییسه فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع دستی و مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی با یادآور شدن این موضوع که می‌توان از فرصت کنونی بهره برد و گردشگران را به بازدید از مناطق گردشگری جذاب و گوناگون داخلی ترغیب کرد، خاطرنشان کرد: جاذبه‌هایی در ایران گردی وجود دارد که در هیچ کشور دنیا وجود ندارد و این امر باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet