ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/08/01 13:14:33
سرویس استان ها
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس:

پی گیری مشکل مالیاتی و اسناد شهرک‌های صنعتی/ صاحبان صنایع آران و بیدگل جهادگونه تلاش می‌کنند

سیدجواد ساداتی نژاد با اشاره به برخی آمارها در مورد تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی برخی شهرستان های استان خاطرنشان کرد: آمار پایین تعطیلی واحدهای صنعتی در آران و بیدگل دو درصد و در کاشان حدود ۲۰ درصد است که نشان می دهد صاحبان صنایع برای زنده نگه داشتن واحدهای خود در این شرایط دشوار جهادگونه تلاش می کنند که وظیفه‌ی مسئولان برای حمایت از آنان را دو چندان می کند.
پی گیری مشکل مالیاتی و اسناد شهرک‌های صنعتی/ صاحبان صنایع آران و بیدگل جهادگونه تلاش می‌کنند سیدجواد ساداتی نژاد با اشاره به برخی آمارها در مورد تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی برخی شهرستان های استان خاطرنشان کرد: آمار پایین تعطیلی واحدهای صنعتی در آران و بیدگل دو درصد و در کاشان حدود ۲۰ درصد است که نشان می دهد صاحبان صنایع برای زنده نگه داشتن واحدهای خود در این شرایط دشوار جهادگونه تلاش می کنند که وظیفه‌ی مسئولان برای حمایت از آنان را دو چندان می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103193697811.jpg پی,گیری,مشکل,مالیاتی,و,اسناد,شهرک‌های,صنعتی/,صاحبان,صنایع,آران,و,بیدگل,جهادگونه,تلاش,می‌کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نماینده‌‌ی مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورا‌ی اسلامی با اشاره به برخی مشکلاتی که برای واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی شهرستان وجود دارد اظهار کرد: از ابتدای شروع کار بنده در مجلس، جلساتی به صورت منظم با صاحبان صنایع آران و بیدگل انجام و مشکلات آن ها مطرح شده است.

سیدجواد ساداتی نژاد شرایط اقتصادی دشوار کنونی را یادآور شد و اضافه کرد: باید به هر شکل ممکن به حیات واحدهای صنعتی کمک کرد، زیرا روشن بودن چراغ هر کارخانه مساوی با روشن بودن چراغ خانه های مردم منطقه است.

و‌ی به حضور مدیر کل امور مالیاتی استان در شهرستان اشاره کرد و گفت: مشکلاتی که در پرداخت مالیات بر ارزش افزوده واحدهای صنعتی وجود داشت مطرح شد و در حال پیگیری است.

نماینده‌ی مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورا‌ی اسلامی فقدان سند مالکیت زمین های برخی واحدهای صنعتی شهرک های صنعتی را نیز یادآور شد و با ابراز امیدواری در مورد صدور اسناد در آینده ای نزدیک تاکید کرد: همکاری شهرداری و اداره ثبت آران و بیدگل در کنار اهتمام صاحبان صنایع این مشکل را به زودی مرتفع خواهد کرد.

وی در پایان با اشاره به برخی آمارها در مورد تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی برخی شهرستان های استان که گهگاه به بالای ۵۰ درصد نیز می رسد خاطرنشان کرد: آمار پایین تعطیلی واحدهای صنعتی در آران و بیدگل دو درصد و در کاشان حدود ۲۰ درصد است که نشان می دهد صاحبان صنایع برای زنده نگه داشتن واحدهای خود در این شرایط دشوار اقتصادی جهادگونه تلاش می کنند که وظیفه ی مسئولان برای حمایت از آنان را دو چندان می کند.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet