شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1395/08/02 13:18:08
سرویس اقتصادی
گرمابی:

می توان کشور را به بازار صادرات لوازم خانگی به منطقه تبدیل کرد/ بستر مشارکت برندهای جهانی با شرکت های داخلی فراهم است

عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در فضای پسابرجام بستر مشارکت برندهای جهانی با شرکت های داخلی وجود دارد،گفت:می توانیم کشور را به بازار صادرات لوازم خانگی به منطقه تبدیل کنیم.
می توان کشور را به بازار صادرات لوازم خانگی به منطقه تبدیل کرد/ بستر مشارکت برندهای جهانی با شرکت های داخلی فراهم است عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در فضای پسابرجام بستر مشارکت برندهای جهانی با شرکت های داخلی وجود دارد،گفت:می توانیم کشور را به بازار صادرات لوازم خانگی به منطقه تبدیل کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201604100921749539.jpg می,توان,کشور,را,به,بازار,صادرات,لوازم,خانگی,به,منطقه,تبدیل,کرد/,بستر,مشارکت,برندهای,جهانی,با,شرکت,های,داخلی,فراهم,است Icana

حمیدگرمابی درگفت و گو با خبرنگار خانه ملت درخصوص قاچاق لوازم خانگی به کشور گفت:حمل لوازم خانگی به دلیل حجمی که دارد؛به صورت کوله بری دشوار است و در نتیجه این کالاها از مسیرهای نیمه قانونی وارد می شود.

وی با اشاره به وجود لوازم خانگی قاچاق در برخی شهرهای غرب کشور،خاطرنشان کرد:به نظر می رسد با بیشتر شدن سختگیری ها و کنترل و بازرسی به ویژه در نقاط مشخص و مبادی ورودی رسمی و نیمه رسمی که محل عبور این کالاهاست،می توان حجم کالای قاچاق را کاهش داد.

نماینده مردم نیشابور وفیروزه در مجلس شورای اسلامی همچنین باتاکید براینکه باید بتوانیم محصول با کیفیت و با قیمت مناسب در کشور عرضه کنیم،افزود:زمانی که مشتری کیفیت و قیمت مناسب را در کنار یکدیگر داشته باشد،حتما محصول ایرانی را به محصول غیر ایرانی ترجیح خواهد داد.

ایران می تواند به بازار تولید لوازم خانگی برای صادرات به منطقه تبدیل شود

وی تاکید کرد: در شرایط فعلی و در فضای پسابرجام شرایط و زمینه سرمایه گذاری فراهم است که شرکت های داخلی وسازندگان لوازم خانگی بخواهند کارهای مشترک با برندهای مشهور جهانی داشته باشند و جمهوری اسلامی ایران با حفظ مقرراتی که به نفع کشور باشد،به بازار تولید لوازم خانگی برای صادرات به منطقه تبدیل شود.

عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:کشورهای همسایه در شرق و غرب، کشورهای شوروی سابق و کشورهای حاشیه خلیج فارس،این آمادگی را دارند که اگر محصول مناسب به آن ها ارائه شود،از ایران واردات کالاهایی همچون لوازم خانگی را داشته باشند./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet