هدر موبایل
1395/08/02 14:08:58
سرویس اقتصادی
رضایی:

بررسی نابسامانی بازار بلیت پروازهای عتبات عالیات در کمیسیون عمران/ تسهیلات ویژه برای زائران حسینی فراهم شود

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی قریب الوقوع و تعیین تکلیف افزایش نرخ پروازهای عتبات عالیات خبرداد.
بررسی نابسامانی بازار بلیت پروازهای عتبات عالیات در کمیسیون عمران/ تسهیلات ویژه برای زائران حسینی فراهم شود رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی قریب الوقوع و تعیین تکلیف افزایش نرخ پروازهای عتبات عالیات خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103915960145.jpg بررسی,نابسامانی,بازار,بلیت,پروازهای,عتبات,عالیات,در,کمیسیون,عمران/,تسهیلات,ویژه,برای,زائران,حسینی,فراهم,شود Icana

محمدرضا رضایی کوچی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به افزایش نرخ پروازهای عتبات عالیات به حدود 2 میلیون در روزهای گذشته،گفت:این نرخ بسیار بالا است و کمیسیون عمران مجلس به این موضوع اعتراض شدید داشته و حتما طی مکاتبه ای تا فردا از وزیر و هواپیمایی کشور درخواست داریم که این نرخ های غیرمتعارف را اصلاح کنند.

وی بابیان اینکه دستگاه های نظارتی که متولی این کار هستند نیز باید نظارت و کنترل خود را  روی خرید، فروش و نرخ پروازها افزایش دهند،تصریح کرد:باید تسهیلات ویژه ای را برای زائران حرم مطهر امام حسین (ع) در این ایام که متعلق به ایشان است و مردم به شوق زیارت آن حضرت قصد تشرف به کربلای معلی و نجف اشرف را دارند،فراهم کنند.

رضایی کوچی افزود:متاسفانه اشکال بوجود آمده در افزایش نرخ پروازها به دلیل عدم نظارت است و کمیسیون عمران مجلس به صورت جدی به این موضوع ورود خواهد کرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بااشاره به بازار سیاه بلیت در پروازهای عتبات عالیات تصریح کرد:این دلالی، واسطه گری و بازار سیاه فروش بلیت، آشفتگی بسیاری در بازار و جامعه ایجاد کرده است که ناشی ازضعف سازمان هواپیمایی کشوری است و باید آن ها هر چه سریع تر با تقویت نظارت از ادامه این نابسامانی جلوگیری کنند./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet