هدر موبایل
1395/08/03 09:45:45
سرویس اقتصادی
عبادی:

خودوری مونتاژ شده در آمریکا نباید وارد کشور شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: خودرویی که درآمریکا ساخته شده باشد نباید وارد کشور کرد.
خودوری مونتاژ شده در آمریکا نباید وارد کشور شود نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: خودرویی که درآمریکا ساخته شده باشد نباید وارد کشور کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108017191667.jpg خودوری,مونتاژ,شده,در,آمریکا,نباید,وارد,کشور,شود Icana

حجت الاسلام سیدمحمد باقرعبادی درگفت وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به واردات خودروهای آمریکایی گفت: شرعا موظفیم هر خودرویی که در آمریکا ساخته شده باشد هرچند که با برند های خارج از این کشور باشد اما در آنجا اشتغال و تحرک اقتصادی ایجاد کند،را وارد نکنیم.

وی افزود: آمریکا از تمام ظرفیت خود علیه کشور ما استفاده می کند وبه تعهدات خود در برجام و توافقی که انجام شده پایبند نیست؛اما حال ما برویم از این کشور واردات انجام دهیم و در واقع به آن ها امتیاز دهیم بدون اینکه امتیازی بگیریم، این کار به دشمن کمک می کند و کمک به دشمن نیز عقلاً، شرعاً و قانونا اشکال دارد و مقام معظم رهبری نیز تاکید کردند که این کار صورت نگیرد.

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس تاکید کرد:وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف است که روی این موضوع بسیار دقت کند که اگر اصل خودرو کره ای است،یقینا باید در آمریکا مونتاژ نشده باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدامات نظارتی مجلس درباره پاسخ گویی مسئولان مربوطه که مجوز واردات این خودروها را صادر کرده اند،تاکید کرد:ما به عنوان نماینده مجلس هرکجا که نیاز باشد و برای ما محرز شود که وزیر صنعت نسبت به این موضوع کوتاهی می کند، آمادگی داریم که همراه با دیگر نمایندگان اقدامات نظارتی لازم را انجام دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet