هدر موبایل
1395/08/02 17:17:06
سرویس سیاسی
سلیمی در تشریح نشست امروز کمیسیون شوراها:

گزارش فتاح درباره مشکلات کنونی کمیته امداد/ تأکید بر حذف بخشی از دهک های بالای هدفمندی برای حمایت از مددجویان

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: فتاح رئیس کمیته امداد در نشست امروز پیشنهاد داد که از دهک بالای هدفمندی حذف شده و اعتبارات حاصله را به نیروهای تحت پوشش کمیته امداد اختصاص دهند.
گزارش فتاح درباره مشکلات کنونی کمیته امداد/ تأکید بر حذف بخشی از دهک های بالای هدفمندی برای حمایت از مددجویان عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: فتاح رئیس کمیته امداد در نشست امروز پیشنهاد داد که از دهک بالای هدفمندی حذف شده و اعتبارات حاصله را به نیروهای تحت پوشش کمیته امداد اختصاص دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100338558312.jpg گزارش,فتاح,درباره,مشکلات,کنونی,کمیته,امداد/,تأکید,بر,حذف,بخشی,از,دهک,های,بالای,هدفمندی,برای,حمایت,از,مددجویان Icana

 اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه 2 آبان ماه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست مواد باقی مانده از طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تنها یک ماده از این طرح باقی مانده که آن هم قرار است با پیشنهاد شورای عالی استان ها در نشست آتی کمیسیون رسیدگی شود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه  داد: مواد مورد بررسی درباره میزان تحصیلات نامزدهای انتخابات شوراها در شهرهای بزرگ و مدت زمان استعلام از وضعیت افراد برای انتخابشان برای سمت شهردار بود.

وی با اشاره به حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در نشست امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، افزود: فتاح در نشست امروز گزارشی درباره مشکلات و موانع پیش روی، اشتغال، بهداشت و درمان، مسکن و ازدواج مددجویان کمیته امداد ارائه کرد.

سلیمی گفت: رئیس کمیته امداد همچنین پیشنهاد داد که از دهک بالای هدفمندی حذف شده و اعتبارات حاصله را به نیروهای تحت پوشش کمیته امداد اختصاص دهند. در شرایط کنونی حدود 5 میلیون و 300 هزار نفر از کمک های کمیته برخوردار هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet