هدر موبایل
1395/08/02 17:50:52
سرویس فرهنگی
میرزاده در تشریح جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات:

حکم مجازات برای تنبیه‌کنندگان دانش‌آموزان با قید فوریت صادر می‌شود

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه نمایندگان آموزش‌وپرورش گزارش بررسی تنبیه دانش‌آموزان در سه استان را به کمیسیون متبوعش ارائه دادند، گفت: مقررشد؛ هیات رسیدگی به تخلفات کارکنان مستقر در آموزش‌وپرورش هر استان با فوریت، این موضوع را پیگیری و برای خاطیان حکم صادر کنند.
حکم مجازات برای تنبیه‌کنندگان دانش‌آموزان با قید فوریت صادر می‌شود سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه نمایندگان آموزش‌وپرورش گزارش بررسی تنبیه دانش‌آموزان در سه استان را به کمیسیون متبوعش ارائه دادند، گفت: مقررشد؛ هیات رسیدگی به تخلفات کارکنان مستقر در آموزش‌وپرورش هر استان با فوریت، این موضوع را پیگیری و برای خاطیان حکم صادر کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105800437088.jpg حکم,مجازات,برای,تنبیه‌کنندگان,دانش‌آموزان,با,قید,فوریت,صادر,می‌شود Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز( یکشنبه 2 آبان‌ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: امروز سه موضوع  "پرونده تنبیه بدنی دانش‌آموزان سه استان"، "لایحه مبارزه با تقلب علمی" و "پرونده افراد دارای سابقه تدریس به صورت حق التدریس در مدارس" در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت. 

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگان آموزش و پرورش گزارش بررسی تنبیه دانش‌آموزان در سه استان گلستان، زاهدان و کرمان را به کمیسیون آموزش ارائه داده و مقرر شد؛ هیات رسیدگی به تخلفات کارکنان مستقر در آموزش و پرورش هر استان این موضوع را با فوریت پیگیری و برای خاطیان حکم صادر کند.

وی با بیان اینکه پس از صدور حکم میزان تخلف افراد خاطی در تنبیه‌بدنی دانش‌آموزان مشخص خواهد شد، گفت: مدارکی مبنی بر تنبیه بدنی وجود دارد و جزئیات میزان و اندازه تنبیه بدهی را هیات رسیدگی به تخلفات کارکنان مستقر در آموزش و پرورش مشخص می‌کنند.  

میرزاده ادامه داد: پرونده افرادی که سابقه تدریس به صورت حق التدریس دارند، اما آموزش و پرورش این سابقه خدمت آن‌ها را لحاظ نکرده است (این افراد حاضرند بیمه سال‌های که احتساب نشده را خودشان پرداخت کنند) نیز در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته و مقرر شد؛ پس از بررسی در کمیسیون‌های مرتبط دیگر و سازمان تامین اجتماعی این موضوع را تعیین تکلیف کنند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین افزود: "لایحه مبارزه با تقلب علمی" نیز برای بررسی و کار کارشناسی با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بیشتر به کمیته آموزش عالی ارجاع داده شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet