هدر موبایل
1395/08/02 18:20:40
سرویس اجتماعی
امینی فرد:

تلاش برای استمرار و تقویت طرح تحول سلامت/ تعامل با وزارت بهداشت برای رفع نواقص

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تلاش اعضای این کمیسیون برای استمرار و تقویت طرح تحول سلامت خبر داد و گفت: باید نواقص طرح تحول سلامت را در تعامل مثبت با وزارت بهداشت، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزارت کار و سازمان بیمه سلامت میتوان برطرف کرد.
تلاش برای استمرار و تقویت طرح تحول سلامت/ تعامل با وزارت بهداشت برای رفع نواقص سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تلاش اعضای این کمیسیون برای استمرار و تقویت طرح تحول سلامت خبر داد و گفت: باید نواقص طرح تحول سلامت را در تعامل مثبت با وزارت بهداشت، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزارت کار و سازمان بیمه سلامت میتوان برطرف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43232.jpg تلاش,برای,استمرار,و,تقویت,طرح,تحول,سلامت/,تعامل,با,وزارت,بهداشت,برای,رفع,نواقص Icana

محمد نعیم امینی فرد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز یکشنبه (2 آبان ماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ، افزود: طرح استفساریه دریافت چهاردرصد (4%) حق بیمه مشاغل سخت و زیان‌آور از واگذارکننده کار به پیمانکار که فرصت بررسی آن پیدا نشد.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بررسی نواقص و ضرورت های طرح تحول سلامت از دیگر مورادی بود که در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت چراکه ما به دنبال استمرار و تقویت این طرح هستیم لذا باید بتوان مدیریت منابع را انجام دهیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: همچنین در این نشست مقرر شد اعضای کمیسیون نظرات خود را در این مورد مطرح کرده و در آینده بیشتر در مورد مکانیزم های اجرایی طرح تحول سلامت فعالیت های گروهی انجام دهیم  زیرا بر این باوریم که طرح تحول سلامت نقطه عطفی در سیستم بهداشتی و درمانی کشور است و ضرورت دارد که ادامه یابد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: باید نواقص طرح تحول سلامت را در تعامل مثبت با وزارتخانه  های بهداشت و کار و همچنین سازمان‌های مدیریت و برنامه ریزی و بیمه سلامت برطرف کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet