هدر موبایل
1395/08/03 10:34:31
سرویس اقتصادی
رضایی:

واردات خودروهای آمریکایی صحت ندارد/ورود کالاهای آمریکایی خط قرمز کشور

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو،با اشاره به انتشار خبری در هفته ی اخیر مبنی بر واردات خودروهای تولید آمریکا به کشور گفت: واردات خودروهایی آمریکایی خط قرمز ما بوده و ممنوع است.
واردات خودروهای آمریکایی صحت ندارد/ورود کالاهای آمریکایی خط قرمز کشور رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو،با اشاره به انتشار خبری در هفته ی اخیر مبنی بر واردات خودروهای تولید آمریکا به کشور گفت: واردات خودروهایی آمریکایی خط قرمز ما بوده و ممنوع است. https://cdn.icana.ir/d/019/201610102101063124.jpg واردات,خودروهای,آمریکایی,صحت,ندارد/ورود,کالاهای,آمریکایی,خط,قرمز,کشور Icana

میثم رضایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در حاشیه حضور در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار خبری در هفته ی اخیر مبنی بر واردات خودروهای تولید آمریکا به کشور گفت: این خبر صحت ندارد و بر اساس بخشنامه ای که از سوی وزیر صنعت ابلاغ شده ،وادات خودروهای آمریکایی حتی در برندهایی که اعمال مالکیت آنها خودروهای کره ای و ژاپنی است و در آمریکا تولید می شود،ممنوع است.

ورود خودروهای آمریکایی مغایر با مقررات قانونی کشور است

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو، با بیان اینکه انتشار این اخبار برای مشوش کردن بازار انجام می شود، افزود:آمریکا برای ما خط قرمز بوده و خواهد بود و اگر برای ما محرز شود که شرکتی به واردات خودروهای تولید آمریکا حتی از طریق کمپانی های کره ای و ژاپنی اقدام کند،از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد و موضوع به مقامات قضایی اطلاع داده می شود.

رضایی ادامه داد:ورود خودروهای آمریکایی مغایر با مقررات قانونی کشور است و این شایعات تا زمان تعیین تکلیف وزارت صنعت صحت ندارد.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو، با تاکید براینکه  همه ما سربازان رهبری معظم انقلاب بوده و از فرامین معظم له تبعیت می کنیم، تصریح کرد:ورود هر نوع کالایی که در کشور آمریکا تولید می شود،برای ما خط قرمز بوده و واردات آن ممنوع است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet