هدر موبایل
1395/08/03 10:09:48
سرویس فرهنگی
طباطبایی‌نژاد:

هنرمندان سرمایه‌های ملی و اجتماعی محسوب می‌شوند/ لزوم ساماندهی امور بازیگران و استفاده از ظرفیت آنها

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است یکی از دلایل مهاجرت هنرمندان از کشور، ضعف در مدیریت امور فرهنگی است لذا باید ساماندهی این افراد از ظرفیت آنها استفاده کرد.
هنرمندان سرمایه‌های ملی و اجتماعی محسوب می‌شوند/ لزوم ساماندهی امور بازیگران و استفاده از ظرفیت آنها عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است یکی از دلایل مهاجرت هنرمندان از کشور، ضعف در مدیریت امور فرهنگی است لذا باید ساماندهی این افراد از ظرفیت آنها استفاده کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109703339737.jpg هنرمندان,سرمایه‌های,ملی,و,اجتماعی,محسوب,می‌شوند/,لزوم,ساماندهی,امور,بازیگران,و,استفاده,از,ظرفیت,آنها Icana

سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه متأسفانه امروزه شاهد مهاجرت بازیگران ایرانی به کشورهایی مانند ترکیه و حضور در برنامه‌ها و فیلم‌های شبکه‌های معاند نظام مانند «جم» هستیم، گفت: می‌توان با برنامه ریزی و توجه بیشتر به هنرمندان و بازیگران از بروز چنین رخدادهایی جلوگیری کرد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی هنرمندان متاسفانه با مشکلاتی مانند معیشت روبرو هستند از این رو خروج از کشور و حضور در شبکه های مختلف را راه حل خروج از مشکلات می‌یابند، اظهار کرد: البته بسیاری هنرمندانی که از کشور خارج شده اند بعد از مدتی متوجه غیرواقعی بودن مسائل و سراب خوشی‌ها شده‌اند و از طرفی با استقبال عمومی نیز همراه نشده اند لذا پشیمان از گذشته قصد بازگشت به کشور کرده اند که نمونه این امر، افرادی هستند که چند وقت گذشته در شبکه «جم» فعالیت کرده اند و اکنون به کشور بازگشته اند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه باید از توان هنرمندان در داخل کشور و البته در عرصه های مختلف مانند تدریس رشته تخصصی بهره برد، تصریح کرد: هنرمندان افرادی نیستند که تمایل داشته باشند از کشور خارج شوند لذا با ساماندهی این افراد می‌توان از ظرفیت آنها استفاده کرد.

طباطبایی‌نژاد ضمن تاکید بر اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی اصلی امور هنرمندان است، ادامه داد: می‌توان اذعان کرد که یکی از دلایل مهاجرت هنرمندان از کشور، ضعف در مدیریت امور فرهنگی است.

عضو کمیته «فرهنگ، هنر و رسانه» کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنرمندان سرمایه‌های ملی و اجتماعی محسوب می‌شوند، خاطرنشان کرد: می‌توان با بهره گیری از هنر و هنرمندان ارزش‌ها و باورهای درست را در جامعه نهادینه کرد از این رو باید توجه جدی به این قشر از جامعه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet