ایام محرم 1398
1395/08/03 12:34:40
سرویس اقتصادی
موسوی بیوکی:

تسهیلات مسکن تنها 20 درصد از قیمت خرید خانه را شامل می شود

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید براینکه درحال حاضر تسهیلات مسکن تنها ۲۰ درصد قیمت خرید خانه را شامل می شود، گفت: برای قشرهای مختلف جامعه باید نسخه های متفاوتی برای خانه دار شدن پیچید.
تسهیلات مسکن تنها 20 درصد از قیمت خرید خانه را شامل می شود عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید براینکه درحال حاضر تسهیلات مسکن تنها 20 درصد قیمت خرید خانه را شامل می شود، گفت: برای قشرهای مختلف جامعه باید نسخه های متفاوتی برای خانه دار شدن پیچید. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106617123283.jpg تسهیلات,مسکن,تنها,,20,درصد,از,قیمت,خرید,خانه,را,شامل,می,شود Icana

سیدابوالفضل موسوی بیوکی درگفت وگو باخبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره به وضعیت فعلی بازار مسکن،گفت:تسهیلات دهی در شرایط فعلی سیاست دولت برای خروج از رکود بوده است.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه با مدل فعلی تسهیلات دهی در بخش مسکن افراد باید 80 درصد هزینه خرید خانه را تامین کنند تا بتوانند از تسهیلات بانکی بهره مند شوند، افزود: تسهیلات 80 میلیونی برای هریک از زوجین رقم کمی نبوده و می تواند به خانه دار شدن آن ها بینجامد.

این نماینده مردم درمجلس دهم،با بیان اینکه رقم تسهیلات بانکی برای خرید خانه در مرکز شهر کم است، تصریح کرد:رقم تسهیلات بانکی درحال حاضر تنها  20 درصد خرید خانه در کلان شهرها را شامل شده و افراد در صورتی که پول کافی داشته باشند،می توانند با تسهیلات بانکی صاحب خانه شوند.

برای خانه دار شدن قشرهای مختلف جامعه باید نسخه های متفاوتی پیچید

وی با تاکید براینکه قشرضعیف جامعه در شرایط فعلی توانایی خرید خانه را ندارد، تاکید کرد:دولت باید با درنظرگرفتن طرحی مشخص علاوه برتسهیل در خانه دارشدن اقشار مختلف جامعه ،رکود فعلی در این بازار را نیز کاهش دهد.

موسوی بیوکی با بیان اینکه طرح جامع مسکن و همچنین "مسکن اجتماعی" از طرح های دولت برای خانه دار کردن اقشار ضعیف جامعه بوده است،تصریح کرد:برای قشرهای مختلف جامعه باید نسخه های متفاوتی برای خانه دار شدن پیچید.

عضوکمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:اقشارنیازمند جامعه باید با سیاستهای حمایتی صاحب خانه شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet