هدر موبایل
1395/08/03 11:23:51
سرویس اقتصادی
بت کلیا:

انتقاد از بی توجهی دولت به تکمیل مسکن مهر/دولت باید نواقص این طرح را رفع کند

عضو کمیسیون عمران مجلس،با انتقاد از بی توجهی دولت به تکمیل مسکن مهر، گفت: رفع ایرادات وارده به پروژه مسکن مهر می تواند بسیاری از مردم را صاحب خانه کرده و بازار مسکن را رونق دهد.
انتقاد از بی توجهی دولت به تکمیل مسکن مهر/دولت باید نواقص این طرح را رفع کند عضو کمیسیون عمران مجلس،با انتقاد از بی توجهی دولت به تکمیل مسکن مهر، گفت: رفع ایرادات وارده به پروژه مسکن مهر می تواند بسیاری از مردم را صاحب خانه کرده و بازار مسکن را رونق دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108830267948.jpg انتقاد,از,بی,توجهی,دولت,به,تکمیل,مسکن,مهر/دولت,باید,نواقص,این,طرح,را,رفع,کند Icana

یوناتن بت کلیا درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با انتقاد از بی توجهی دولت به تکمیل پروژه مسکن مهر،گفت:بی توجهی به این پروژه با بهانه هایی چون مطرح شدن "طرح مسکن اجتماعی" توجیه منطقی ندارد.

نماینده مردم آشوریان درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه برخی از انتقادات وارده به "طرح مسکن مهر" از جمله عدم جایابی مناسب برای این طرح درست است،افزود:نباید چنین انتقادهایی مبنای رهاکردن این طرح باشد؛زیرا با این پروژه بسیاری از مردم صاحب خانه شدند.

ساماندهی وضعیت مسکن مهر رونق بازار مسکن را در پی خواهد داشت

وی با تاکید بر اینکه دولت فعلی قبل از ارایه هر نوع برنامه ای درخصوص مسکن باید به تکمیل و رفع ایرادات طرح "مسکن مهر" اقدام می کرد،تصریح کرد:رفع ایرادات وارده به پروژه مسکن مهر می تواند بسیاری از مردم را صاحب خانه کرده و بازار مسکن را رونق دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم،با بیان اینکه مسکن مهر نتوانست به اهداف اولیه خود دست یابد،گفت: درحال حاضر با توجه به شرایط فعلی حاکم بر بازار مسکن،دولت باید اولویت کاری خود را اصلاح وضعیت بازار مسکن و رونق آن قرار دهد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی اقتصاد کشور و همچنین درآمدهای پایین بسیاری از اقشار مردم دولت باید با درنظرگرفتن سیاست های حمایتی،نسبت به خانه دار شدن مردم اقدام کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:بازار مسکن برای خروج از رکود نیازمند ایجاد تحرکی است که نقش دولت در این رابطه باید پررنگ تر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet