هدر موبایل
1395/08/03 18:24:10
سرویس اجتماعی
در نشست کمیسیون بهداشت مجلس با مدیران سازمان بهداشت جهانی مطرح شد؛

ارزیابی مثبت از اجرای طرح تحول سلامت/ لزوم تامین منابع پایدار برای تداوم طرح تحول سلامت

نشست مشترک اعضای کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با مدیران و کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO) برگزار شد.
ارزیابی مثبت از اجرای طرح تحول سلامت/ لزوم تامین منابع پایدار برای تداوم طرح تحول سلامت نشست مشترک اعضای کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با مدیران و کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO) برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610108292403298.jpg ارزیابی,مثبت,از,اجرای,طرح,تحول,سلامت/,لزوم,تامین,منابع,پایدار,برای,تداوم,طرح,تحول,سلامت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نشست مشترک اعضای کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با مدیران و کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO) به منظور تبادل نظر در خصوص ارزیابی طرح تحول سلامت در کمیسیون مذکور برگزار شد.

در این نشست مدیران و کارشناسان سازمان بهداشت جهانی از اجرای طرح تحول سلامت ارزیابی مثبت داشتند و نسبت به تامین منابع پایدار برای تداوم این طرح تاکید داشتند.

مدیران و کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO) از اجرای طرح تحول سلامت در کشور ایران ابراز خرسندی کرده و نکات تخصصی مدنظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی را دریافت کردند.

توجه و اولویت دادن به اموری مانند بهداشت و درمان، راه اندازی پزشک خانواده، پوشش همگانی بیمه و برطرف کردن نقاط ضعف طرح تحول سلامت از دیگر نکاتی بود که از سوی مدیران و کارشناسان سازمان بهداشت جهانی مورد اشاره قرار گرفت.

در ادامه این جلسه اعضای کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از کمک به مسئولان برای اصلاح کمبودهای طرح تحول سلامت گفتند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه بر حمایت و پیگیری اجرای طرح پزشک خانواده، سیستم ارجاع، سطح بندی خدمات، تامین منابع پایدار و اولویت بهداشت و درمان و ادامه اجرای طرح تحول سلامت در برنامه ششم تاکید کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet