هدر موبایل
1395/08/04 08:34:42
سرویس صحن
عضو هیات رییسه خبرداد:

نامه معرفی وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ اعلام وصول شد

عضو هیات رئیسه مجلس نامه معرفی سه وزیر پیشنهادی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ وارشاد اسلامی را قرائت و اعلام وصول کرد.
نامه معرفی وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ اعلام وصول شد عضو هیات رئیسه مجلس نامه معرفی سه وزیر پیشنهادی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ وارشاد اسلامی را قرائت و اعلام وصول کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601102866655289.jpg نامه,معرفی,وزرای,پیشنهادی,آموزش,و,پرورش،,ورزش,و,جوانان,و,فرهنگ,اعلام,وصول,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (سه شنبه 4 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، نامه معرفی 3 وزیر پیشنهادی به مجلس را اعلام وصول کرد که به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر علی لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

احتراما در اجرای اصل 133 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران شرح حال و برنامه جناب آقایان دکتر سید رضا صالحی امیری، مسعود سلطانی فر و دکتر فخرالدین احمدی دانش آشتیانی برای اخذ رأی اعتماد به ترتیب برای وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش و مرکز شورای اسلامی معرفی می گردد.

حسن روحانی

گفتنی است رئیس مجلس شورای اسلامی پس از اعلام وصول این نامه گفت: نامه مذکور به اداره قوانین ارائه شود تا بیوگرافی و برنامه وزرای پیشنهادی در اختیار نمایندگان قرار گیرد تا هفته آینده در دستور کار صحن علنی مجلس قرار بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet