هدر موبایل
1395/08/04 11:48:09
سرویس اقتصادی
خدری مطرح کرد:

بررسی وضعیت دکل نفتی منهدم شده در کمیسیون انرژی/زنگنه در مورد چند وچون خرید دکل پاسخ می دهد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، از بررسی کم و کیف خرید دکل نفتی مکزیکی منهدم شده طوفان کاترینا در دولت گذشته در کمیسیون انرژی و سوال از وزیر نفت در این خصوص خبر داد.
بررسی وضعیت دکل نفتی منهدم شده در کمیسیون انرژی/زنگنه در مورد چند وچون خرید دکل پاسخ می دهد عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، از بررسی کم و کیف خرید دکل نفتی مکزیکی منهدم شده طوفان کاترینا در دولت گذشته در کمیسیون انرژی و سوال از وزیر نفت در این خصوص خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104087009550.jpg بررسی,وضعیت,دکل,نفتی,منهدم,شده,در,کمیسیون,انرژی/زنگنه,در,مورد,چند,وچون,خرید,دکل,پاسخ,می,دهد Icana

عبدالحمید خدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به خریداری یک دکل منهدم شده در طوفان کاترینای مکزیک و انتقال آن برای نگهداری و ترمیم به سواحل شارجه گفت: در سال 2007 در زمان دولت آقای احمدی نژاد دکلی به ارزش 37 میلیون دلار خریداری شده و 7 میلیون دلار هزینه نگهداری آن شده است، اما شرکت نگه دارنده دکل اکنون اعلام کرده که امکان غرق شدگی و انهدام کامل دکل وجود دارد و باید برای آن فکر اصولی کرد و پرونده دکل مذکور در کمیسیون اصل 90 مفتوح است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ابعاد خریداری دکل مشخص نیست، افزود:باید مشخص شود که دکل منهدم شده در طوفان کاترینا به وسیله چه کسانی خریداری شده و چگونه از شارجه سر درآورده است.

پیگیری چند و چون خریداری دکل منهدم شده طوفان کاترینا از وزیر نفت

خدری با تاکید بر اینکه کمیسیون انرژی در نخستین جلسه کمیسیون موضوع و ابعاد خریداری دکل مذکور را بررسی می کند، ادامه داد:کمیسیون انرژی به عنوان کمیسیون تخصصی در حوزه نفت و گاز در جریان کم و کیف این پرونده و مستندات موجود در کمیسیون اصل 90 قرار می گیرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور وزیر نفت در نشست امروز کمیسیون متبوعش تصریح کرد:آقای زنگنه وزیر نفت قطعا در جریان پرونده دکل منهدم شده در طوفان کاترینا که در کمیسیون اصل 90 مفتوح بوده قرار دارد و فردا چند و چون خریداری این دکل و جزییات آن از وزیر نفت پیگیری شده و پرسیده می شود.

خبرگزاری خانه ملت؛ ابتدای هفته جاری بهرام پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل۹۰ در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت،از خرید دکل نفتی مکزیکی منهدم شده طوفان کاترینا در دولت گذشته به قیمت ۳۷ میلیون دلار خبرداد. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet