هدر موبایل
1395/08/04 11:09:52
سرویس صحن
کریمی قدوسی در سوال از وزیر اطلاعات خواستار شد:

ضرورت توضیح درباره تهدیدپذیر بودن نظام از ناحیه نفوذ

نماینده مردم مشهد و کلات ضرورت توضیح درباره تهدیدپذیر بودن نظام از ناحیه نفوذ را از وزیر اطلاعات خواستار شد.
ضرورت توضیح درباره تهدیدپذیر بودن نظام از ناحیه نفوذ نماینده مردم مشهد و کلات ضرورت توضیح درباره تهدیدپذیر بودن نظام از ناحیه نفوذ را از وزیر اطلاعات خواستار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/73975.jpg ضرورت,توضیح,درباره,تهدیدپذیر,بودن,نظام,از,ناحیه,نفوذ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جواد کریمی قدوسی در نشست علنی امروز (سه شنبه 4 آبان ماه ) مجلس شورای اسلامی، در جریان سوال از وزیر اطلاعات گفت: ولی امر مسلمین در چند سال اخیر در صحبت‌های خود توجه ویژه‌ای به مسئله نفوذ دشمن داشته است به طوری که کلیدواژه نفوذ پرتکرارترین کلیدواژه‌های صحبت‌های ایشان بوده است. رهبر معظم انقلاب فرموده اند هدف دشمن این است که افراد اثرگذار در جامعه را به سمت مورد نظر خودشان سوق دهند. هدف آنها از این کار تغییر باورها و آمارها، نگاه‌ها و سبک زندگی جامعه است.

نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس شورای اسلامی به دیگر بیانات مقام معظم رهبری در این خصوص اشاره کرد و افزود: رهبری فرمودند دشمن عده و عُده وارد کشور کرده در واقع جریان منحط غربگرا می‌خواهد امور کشور را به دست بگیرد لذا باید مقابل آن ایستاد. نفوذ آنها جریانی و شبکه‌ای است نه موردی، بنابراین معتقدم ملت عظیم ایران بدانند همان قدرت بازدارنده نظامی و شهرهای زیرزمینی موشکی و راهبردهای مأیوس کردن دشمن از تهدیدهای نظامی، با همان کیفیت در حوزه قدرت امنیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی فعال است و اجازه نخواهد داد کشور شهدا ضربه‌ای دریافت کند.

وی با تأیید خواسته وزیر اطلاعات مبنی بر برگزاری جلسه غیرعلنی، گفت: معتقدم هیأت رئیسه محترم به سرعت یک جلسه غیرعلنی را برپا کند تا وزیر اطلاعات بتواند گزارش مبسوط خود را در حوزه تهدید در کمیسیون مطرح شده به گوش همه نمایندگان برسد.

کریمی قدوسی به سوال خود از وزیر اطلاعات اشاره کرد و گفت: برنامه نفوذ، برنامه جدی آمریکایی‌ها است اگرچه آمریکا این برنامه را از قبل داشته است اما حوزه آن در این عصر و زمان بسیار گسترده شده است. هدف نفوذ، نفوذ بین مسئولان تصمیم‌سازو تصمیم گیر کشور با بهانه های مختلف است و نه فقط از دو سه مصداقی که عرض کردیم، بهانه‌های متعددی از جمله مسائل فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ... و هر فرصت دیگری که به وجود می‌آید که از آن طریق می‌توان نفوذ کرد از آن استفاده می‌کنند و در پی عملیات براندازی از طریق نفوذ هستند.

وی نگرانی اصلی را نفوذی مورد تأکید ولی امر مسلمین دانست و گفت: انتظار داریم آقای علوی با رعایت مسائل حفاظتی و امنیتی این دغدغه مردم  و نمایندگان را برای تهدیدپذیر بودن نظام جمهوری اسلامی از ناحیه نفوذ را توضیح دهد.

در ادامه و پس ارایه توضیحاتی از سوی وزیر اطلاعات کریمی قدوسی ادامه داد: جلسه غیرعلنی بر اساس ماده 106 با تقاضای رئیس جمهور یا یکی از وزرا یا 10 نفر از نمایندگان مطرح می شود که در دو نوبت متوالی موافق و مخالفت نظرات خود را مطرح کنند و حداکثر تا 15 دقیقه مخالف باید صحبت کند در این صورت رأی‌گیری شود اگر دو سوم رأی آورد جلسه غیرعلنی می شود.

وی افزود: همه صحبت های من رسانه‌ای است و مطالب طبقه بندی شده در اظهارات من دیده نمی شود. این موضوعات دغدغه های مردم است که به طریق مختلف به نمایندگان اعلام می شود و ما باید بازخوانی کنیم آنچه را که باعث نگرانی ولی امر مسلمین است.

کریمی قدوسی گفت: ولی امر مسلمین می فرماید ما از خیلی چیزها، حوادث بسیاری که در کشور رخ می دهد که مردم و خیلی از خواص از آن اطلاع ندارند، مطلع هستیم. بنده از روی اطلاع می گویم برنامه نفوذ یک برنامه جدی استکبار و برنامه جدی آمریکا است .

وی افزود: ولی امر مسلمین می فرمایند نباید با استناد سوء استفاده احتمالی جناحی برخی اشخاص اصل مسئله نفوذ کمرنگ جلوه داده شود. مسئولان، مدیران، نخبگان و افراد موثر در تصمیمات کلان هدف پروژه های نفوذ هستند. نفوذ دشمن یعنی شجره خبیثه جیسون رضاییان مسئول پایگاه اطلاعاتی آمریکا در ایران که مثل علف‌های هرزی که اگر در مزرعه باشد تمامی مزرعه را  آلوده می کند، نفوذ چنین خطری را دارد و باعث تغییر نگرش مسئولان فرهنگی می شود.

کریمی قدوسی ادامه داد: جیسون رضاییان حتی تغییر عکس شهدا که در تهران از روی دیوارها پاک می‌شد را به اطلاع آمریکایی‌ها می رساند. نفوذ دشمن جریان و شبکه خبیث سیامک نمازی که شب گذشته صدا و سیما مطالبی درباره آن بازخوانی کرد و سطح مشاورتی نظام سلطه این فرد ارتقاء می‌یابد. فقط در یک پروژه از آمریکایی‌ها 170 هزار دلار پاکت مشاوره گرفته است. پدر این فرد که از اعضای خانواده سلطنتی بود پروژه تهدید نسل را در ایران پیگیری می‌کرد و پول‌هایی از رژیم صهیونیستی به دست آورده است. سیامک نمازی مسئول پروژه براندازی نسل می شود. در حوزه نفت  و گاز با تشکیل شرکت ها نفوذ می کنند.

وی گفت: او از یکی از مدیران شرکت کرسنت محسوب می شود، نفوذ یعنی کرسنت که در این دولت، ملت ایران 18 میلیارد دلار جریمه شده است. نفوذ دشمن یعنی کلمه خبیثه شیعه انگلیسی، دولت خبیث انگلیس برای ادامه خباثت های خود علیه اسلام از بین افراد خبیث آیت الله سازی می کنند و فردی را از ایران به لندن می برد و به او آموزش ایدئولوژی می دهند.  لباس روحانیت به او می پوشاند تا در مسیر اعتقادات مذهبی ایران تشکیک ایجاد کند. کلمه خبیث نفوذ یعنی دری اصفهانی که با 3سرویس کانادا، انگلیس ، آمریکا ارتباط داشته و استاد یکی از مقامات بانکی کشور بوده.  با سیروس ناظری و یکی از مسئولان نهاد ریاست جمهوری جلسه داشته است.

کریمی قدوسی ادامه داد: از یک طرف در تیم مذاکره کننده هسته‌ای ما، مسئول برطرف کردن تحریم ها از بانک ها و موسسات مالی بوده و همزمان در موسسه PW لندن هم کار می کرده است و ماهیانه 7500 پوند حقوق می گرفته و در آن موسسه مسئول تداوم تحریم های ایران بوده است، در ایران دست راست تیم مذاکره ما بوده که چگونه تحریم ها برداشته شود، در انگلیس مسئول تداوم تحریم ها بوده است.

وی افزود: پس از برجام مدال لیاقت به سینه او می زنند و ده ها سکه به او پاداش می دهند، در این بین وزارت اطلاعات چه کرده؟

کریمی قدوسی ادامه داد: کرسی استادی نفوذ در فرهنگ ها، انقلاب ها، دولتها، ملت ها ، دولت خبیث انگلیس و سرویس های نفوذی امنیتی دو تابعیتی این کشورها هستند. برای ارتباط با این دولت خبیث دنبال عادی سازی روابط بودیم. در گزارش وزارت اطلاعات در فتنه 88 سفارت خبیث انگلیسی ها خط می داد که کارمندانش به خیابان بروند و مستندسازی کنند، به سفارتخانه های اروپایی دستور بازگشایی درهایشان را داد تا پناهندگان را پناه دهند و امکانات درمانی به آنها ارائه دهند.

کریمی قدوسی در ادامه افزود: نفوذ دشمن یعنی کند شدن حرکت علمی در دانشگاه‌ها به ویژه در رشته های  هسته ای، هوافضا و ماهواره، برای مأیوس کردن دانشمندان جوان که از یک طرف سمت و سو دادن هیأت‌های علمی دانشگاه‌ها به سفر به آمریکا با فرض تبادلات علمی را دنبال می کنند اما دو سوم وقت آنها به آموزش‌ها، آموزش‌های نفوذ است که ان‌شاء الله شرح آن را در جلسه غیرعلنی خواهید شنید.  

وی ادامه داد: نفوذ دشمن یعنی استفاده از برجام برای سوء استفاده پلکانی و دستیابی به امتیازات بیشتر و اعمال نفوذهای بیشتر در نظام جمهوری اسلامی ایران، مقام معظم رهبری به تازگی فرموده اند به مقامات مسئول گفته‌ایم اگر در موضوع هسته‌ای عقب‌نشینی کنید آمریکایی‌ها مسئله موشک را پیش می‌کشند و اگر باز هم ادامه دهید، بحث مقاومت را رو می‌کنند و در ادامه موضوع حقوق بشر را جلو می‌آورند و حتی پس از پذیرفتن معیارهای آنها حذف معیارهای دینی در حکومت اسلامی را علم می‌کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نفوذ یعنی آلوده‌سازی برخی از مسئولان به مفاسد اخلاقی و اقتصادی آن هم از نوع بیشرمانه‌اش که اخیراً اتفاق افتاد، این کار با هدف ضربه زدن به ارزش‌های انقلابی و مدیریتی دنبال می‌شود. به عنوان مثال در یکی از سفارت‌های اروپایی در تهران، افسر امنیتی آن کشور چند زن ایرانی را از بین دعوت شدگان به مراسم جشن انتخاب، دعوت به همکاری و آموزش نفوذ می‌دهد و در ادامه با کد "پرستو" آنها را به جان افرادی مطرح می‌اندازند تا به نظام جمهوری اسلامی لطمه وارد کنند.

کریمی قدوسی با بیان اینکه نفوذ یعنی ایجاد تهدید فرهنگی با هدیه دادن به شیطان برخلاف دستورات دین و قانون اساسی به دشمن ملت ایران توسط بعض از اعضای تیم مذاکره‌کننده که متأسفانه دیروز سخنگوی وزارت خارجه آن را توجیه می کرد، تصریح کرد: نفوذ دولت یعنی تلاش برای تغییر باورهای انقلابی ملت ایران. زمانی که برای مذاکره با شیطان بزرگ با استعاره گرفتن از تاریخ عاشورا و مواضع قاطع امام نسبت به آمریکای جنایتکار و با تحریف عاشورا و مواضع امام، نقش ضروری مذاکره با دشمن که بود و نبود آن در حوزه اختیارات امام مسلمین است، بزک می کند لذا نفوذ در این شرایط به هدف خود رسیده است.

وی ادامه داد: نفوذ دشمن یعنی فتنه 88، نفوذ یعنی خلق کلیدواژه‌های بومی و فرهنگی، تیتر سخنرانی‌ها، نوشتن سرمقاله‌ها، راهبرد دوقطبی سازی ملت منسجم ایران انقلابی، تربیت حداقل 600 خبرنگار و مدیر رسانه در مراکز آموزشی، سرویس‌های اطلاعاتی دشمن و سازماندهی جدید 400 نفر از عناصر فرهنگی ساکن بلاد کفر برای ورود به ایران که سال‌ها در آنجا ترویج سبک زندگی غربی را آموخته‌اند. نتیجه نفوذ یعنی از میدان به در کردن شرکت‌های ملی، قرارگاه خاتم از حوزه اکتشاف و استخراج نفت و گاز و واگذاری ثروت های ملی.

کریمی قدوسی با تأکید بر اینکه نفوذ یعنی نقشه جامع استحاله نظام، اضافه کرد: برخی‌ها از این نقشه به نام پیوستن به دهکده جهانی یاد می‌کنند، اگر می‌خواهید راهبرد نفوذ را بشناسید به کتاب ایران و جهانی شدن سریع القلم مشاور امروز آقای روحانی مراجعه کرد. نفوذ دشمن بر تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مسئولان اثر می‌گذارد به همین دلیل است که مقام معظم رهبری نسبت به این موضوع حساسیت بالایی دارند.

وی ادامه داد: همه نگرانی ملت ایران این است که چرا در این دولت بیش از دولت‌های قبل خطر نفوذ (مستند به گزارش‌های خود دولت) ده‌ها برابر شده است و این موضوع جای نگرانی بسیار شدیدی دارد، ملت ایران باید این خطر را مورد توجه قرار داده تا بتوان با یک اقدام موثر در ماه‌های آتی خطر نفوذ را ریشه‌کن کند. ملت ایران اطمینانی که به نیروهای مسلح خود دارند را به نیروهای امنیتی نیز داشته و این نیروها با همان قدرت شبانه‌روز کار می کنند.

کریمی قدوسی در پایان گفت: از توضیحات آقای علوی قانع شدم./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet