هدر موبایل
1395/08/04 11:28:10
سرویس فرهنگی
ذوالقدر خبرداد:

جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس با صالحی امیری و سلطانی‌فر

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از برگزاری جلسه این کمیسیون با وزرای پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان خبر داد.
جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس با صالحی امیری و سلطانی‌فر عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از برگزاری جلسه این کمیسیون با وزرای پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103545118620.jpg جلسه,کمیسیون,فرهنگی,مجلس,با,صالحی,امیری,و,سلطانی‌فر Icana

فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از حضور وزرای پیشنهادی ورزش‌و‌جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی در کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد و گفت: عصر امروز کمیسیون فرهنگی مجلس با وزیر پیشنهادی ‌ورزش‌و‌جوانان جلسه دارد؛ همچنین وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به کمیسیون فرهنگی مجلس خواهد آمد و طی جلسه‌ای در مورد برنامه‌های خود برای این دو وزارتخانه توضیحاتی می‌دهند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این دو جلسه وزرای پیشنهادی برنامه‌های آینده خود را ارائه می‌کنند افزود: کمیسیون فرهنگی مجلس خواسته‌های خود را که همان خواسته‌های مردم نیز است، با وزرای پیشنهادی مطرح خواهد کرد.

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائلی که باعث استعفای وزرا و ترمیم کابینه شد، گفت: کمیسیون فرهنگی از وزرای پیشنهادی می‌خواهد که راجع به این مسائل صحبت کرده و عملکرد خود راجع به این مسائل را توضیح داده و خط‌ مشی خود را بگویند؛ ضمن آنکه کمیسیون فرهنگی از وزرای پیشنهادی می‌خواهد در مورد تغییراتی که قرار است در وزارتخانه‌های خود - در صورت کسب رأی اعتماد- ایجاد کنند، توضیح دهند و نمایندگان کمیسیون را قانع کنند؛ چراکه این توضیحات در رأی اعتمادی که قرار است هفته آینده به وزرا داده شود، تاثیر می‌گذارد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet