هدر موبایل
1395/08/04 11:38:56
سرویس صحن
امروز صورت گرفت؛

تجمع مالباختگان پردیسبان، ثامن الحجج و پدیده شاندیز مقابل مجلس

جمعی از مالباختگان پردیسبان، ثامن الحجج و پدیده شاندیز مقابل مجلس تجمع کردند.
تجمع مالباختگان پردیسبان، ثامن الحجج و پدیده شاندیز مقابل مجلس جمعی از مالباختگان پردیسبان، ثامن الحجج و پدیده شاندیز مقابل مجلس تجمع کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43511.jpg تجمع,مالباختگان,پردیسبان،,ثامن,الحجج,و,پدیده,شاندیز,مقابل,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جمعی از سهامداران مجموعه اقتصادی پردیسبان، مالباختگان ثامن الحجج و پدیده شاندیز صبح امروز سه شنبه (4 آبان ماه) در اعتراض به بلاتکلیفی خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گفته سهامداران پردیسبان، شرکت سرمایه‌گذاری پردیسبان که در ابتدای کار، فعالیت آن از طریق رسانه ملی نیز تبلیغ می‌شده است، بیش از 9000 سهامدار دارد که در پی غیرقانونی اعلام شدن فعالیت دفاتر این شرکت، هیچ‌کس به این سهامداران پاسخگو نیست و مسئولان این مجموعه اقتصادی نیز با تغییر محل دفتر فعالیت خود در تهران، از پاسخگویی به سهامداران خودداری می‌کنند.

همچنین مالباختگان موسسه ثامن الحجج با تجمع مقابل  مجلس خواستار رسیدگی نمایندگان به وضعیت این موسسه و مالباختگان آن شدند.

شایان ذکر است؛ مالباختگان شرکت پدیده شاندیز بار دیگر در مقابل مجلس تجمع کردند. آنها بارها و بارها در تهران، مشهد و شهرهای مختلف مقابل نهادهای قانونی همچون استانداری ها، بانک مرکزی و صدا و سیما تجمع کرده بودند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet