هدر موبایل
1395/08/04 12:48:30
سرویس صحن
در صحن علنی قرائت شد؛

اعلام وصول سوال ملی لاهوتی از وزیر اقتصاد درخصوص آسیب اقتصادی در حوزه مسکن

عضو هیأت رئیسه مجلس سوال ملی نمایندگان از وزیر اقتصاد و دارایی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر بهداشت و درمان را اعلام وصول کرد.
اعلام وصول سوال ملی لاهوتی از وزیر اقتصاد درخصوص آسیب اقتصادی در حوزه مسکن عضو هیأت رئیسه مجلس سوال ملی نمایندگان از وزیر اقتصاد و دارایی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر بهداشت و درمان را اعلام وصول کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/53102.jpg ,اعلام,وصول,سوال,ملی,لاهوتی,از,وزیر,اقتصاد,درخصوص,آسیب,اقتصادی,در,حوزه,مسکن Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا کاتب در نشست علنی امروز (سه شنبه 4آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، موارد اعلام وصولی امروز صحن علنی را به شرح زیر قرائت کرد:

-اعلام وصول سوال ملی مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود از علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی درخصوص علت آسیب به اقتصاد در حوزه مسکن و نظارت بر سیستم بانکی کشور.

- اعلام وصول سوال ملی عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه از علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص علت اصرار وزیر بر اجرای طرح تحول سلامت در سازمان تأمین اجتماعی.

-اعلام وصول سوال ملی محمد دهقان نماینده طرقبه و چناران از قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت و درمان در مورد اقدامات وزارتخانه در راستای اجرای بند «و» ماده 34 قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین موضوعه مبنی بر جلوگیری از عرضه مواد غذایی ناسالم به بازار./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet