هدر موبایل
1395/08/04 12:22:01
سرویس صحن
پزشکیان در پاسخ به تذکر ابطحی:

بانک مرکزی وضعیت موسسات مالی بلاتکلیف در کشور را پیگیری کند/ لزوم برگزاری نشست های ویژه کمیسیون اقتصادی با مسئولان مربوطه

نایب رئیس مجلس با اشاره به وضعیت بلاتکلیف برخی از موسسات مالی غیرمجاز گفت: بانک مرکزی وضعیت موسسات مالی بلاتکلیف در کشور را پیگیری کند.
بانک مرکزی وضعیت موسسات مالی بلاتکلیف در کشور را پیگیری کند/ لزوم برگزاری نشست های ویژه کمیسیون اقتصادی با مسئولان مربوطه نایب رئیس مجلس با اشاره به وضعیت بلاتکلیف برخی از موسسات مالی غیرمجاز گفت: بانک مرکزی وضعیت موسسات مالی بلاتکلیف در کشور را پیگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608104579928763.jpg بانک,مرکزی,وضعیت,موسسات,مالی,بلاتکلیف,در,کشور,را,پیگیری,کند/,لزوم,برگزاری,نشست,های,ویژه,کمیسیون,اقتصادی,با,مسئولان,مربوطه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد ابطحی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 4 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرارسیدن سالروز مخالفت قهرمانانه امام خمینی(ره) با اجرای کاپیتولاسیون در ایران گفت: نمایندگان مجلس ودولتمردان باید در نظرداشته باشند که هیچوقت به اینگونه حاکمیت های ظالمانه تن ندهند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد صدا وسیما در پوشش اخبار شهر خمینی شهر گفت: متأسفانه هر موقع یک نقطه منفی در خمینی شهر رسانه ای می شود به سرعت صدا و سیما آن را پوشش خبری می‌دهد اما هیچ موقع زیبایی ها و نکات مثبت این منطقه را رسانه ای نمی کند.

وی ادامه داد: به طور مثال مردم خمینی شهر در ایام عاشورا حدود 10 میلیون تومان پول نقد برای تکمیل بیماستان این شهر پرداخت کردند که این یکی از نکات بسیار زیبای این منطقه است اما صدا و سیما این موضوع را هیچ پوششی نداد.

ابطحی از حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در کنگره ملی شهدای خمینی شهر خبر داد و افزود: این کنگره 8 آبان ماه در شهر خمینی شهر با حضور مسئولان و مقامات عالی رتبه کشور از جمله ریاست قوه مقننه برگزار می شود از این رو ضروری است که رسانه ها به ویژه صدا و سیما اقدام به پوشش رسانه ای و خبری  آن بکنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به وضعیت موسسه ثامن الحجج، گفت: اخیرا مسئولان مربوطه به سپرده گذاران گفته اند که برای دریافت 35 میلیون تومان از سرمایه خود باید به صورت مکتوب بنویسند که ما می دانستیم که این صندوق غیرمجاز بوده است، حال مشخص نیست که این چه اقدامی است که با مردم انجام می دهند زیرا این مسئله خلاف شرع، موازین حقوقی و قانون است چطور از این موسسه حدود 210 میلیارد تومان مالیات دریافت شد اما گفته نشد که عملکرد و فعالیت آن غیرمجاز است.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: در شرایط کنونی موسسه ثامن الحجج و موسسات مشابه آن از جمله میزان و پدیده مشکلاتی دارند که این موضوع باید از سوی رئیس بانک مرکزی پیگیری شود همچنین رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز باید مسئولان مربوطه را دعوت کرده تا مشکلات رسیدگی شود تا مردم از بلاتکلیفی در بیاید./              

پایان پیام        

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet