هدر موبایل
1395/08/04 12:33:50
سرویس صحن
علوی در تذکر شفاهی:

دولت مطالبات کشاورزان و بازنشستگان را پرداخت کند/ انتقاد از سخت‌گیری در اخذ مالیات از فعالان اقتصادی کردستان

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس با تاکید بر پرداخت پول گندم کشاورزان و مطالبات بازنشستگان گفت: رفتار سخت‌گیرانه‌ای در خصوص اخذ مالیات از بنگاه‌های اقتصادی و بازاریان در کردستان اعمال می‌شود.
دولت مطالبات کشاورزان و بازنشستگان را پرداخت کند/ انتقاد از سخت‌گیری در اخذ مالیات از فعالان اقتصادی کردستان نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس با تاکید بر پرداخت پول گندم کشاورزان و مطالبات بازنشستگان گفت: رفتار سخت‌گیرانه‌ای در خصوص اخذ مالیات از بنگاه‌های اقتصادی و بازاریان در کردستان اعمال می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106822598087.jpg دولت,مطالبات,کشاورزان,و,بازنشستگان,را,پرداخت,کند/,انتقاد,از,سخت‌گیری,در,اخذ,مالیات,از,فعالان,اقتصادی,کردستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید احسن علوی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 4 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با انتقاد از وزارت اقتصاد گفت: رفتار سخت‌گیرانه‌ای در خصوص اخذ مالیات از بازاریان و بنگاه‌های اقتصادی استان کردستان، اعمال می‌شود.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید به وضعیت کمبود دستگاه ایکس ری در گمرکات استان کردستان رسیدگی شود.

علوی افزود: به آقای روحانی توصیه می‌کنم در ترمیم کابینه و در انتخاب وزرا از نخبگان کردستان استفاده کند.

وی با تاکید بر لزوم پرداخت پاداش به تاخیر افتاده پایان خدمت کارکنان وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش گفت: دولت باید اقدامات لازم را در خصوص تخصیص اعتبارات عمرانی و پرداخت مطالبات پیمانکاران انجام دهد به دلیل اینکه تاکنون 5 درصد از اعتبارات موردنیاز پرداخت شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: دولت باید پول گندم کشاورزان و همچنین پول بیمه کشاورزی را پرداخت کند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet