هدر موبایل
1395/08/04 12:36:36
سرویس صحن
خدری در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

انتقاد از تأخیر مکرر در پروازهای استان بوشهر/ منابع ملی این استان برای بوشهر نیز هزینه شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس از تأخیر مکرر پروازهای استان بوشهر انتقاد کرد و از وزیر راه و شهرسازی درخواست رسیدگی با فوریت به این موضوع را کرد.
انتقاد از تأخیر مکرر در پروازهای استان بوشهر/ منابع ملی این استان برای بوشهر نیز هزینه شود عضو کمیسیون انرژی مجلس از تأخیر مکرر پروازهای استان بوشهر انتقاد کرد و از وزیر راه و شهرسازی درخواست رسیدگی با فوریت به این موضوع را کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610102632907197.jpg انتقاد,از,تأخیر,مکرر,در,پروازهای,استان,بوشهر/,منابع,ملی,این,استان,برای,بوشهر,نیز,هزینه,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالحمید خدری در نشست علنی امروز (سه شنبه 4 آبان ماه ) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به وزیر راه و شهرسازی تذکر داد و گفت: علیرغم تأکیدات قانون اساسی و مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری مبنی بر رعایت حقوق انسانی و تکریم شهروندان متأسفانه مکرراً شاهد شکستن حرمت و ارزش‌های انسانی در فرودگاه‌های کشور هستیم. وضعیت تأخیر در پروازهای بوشهر از حالت طبیعی خارج شده هر چند روحیه مردم استان اعتراض و شکایت نیست اما برخی تصمیمات در خصوص پروازهای بوشهر عزت مردم را خدشه‌دار کرده است.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: تصمیم‌گیران زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی می‌توانند در خصوص پروازهای مذکور اصلاحات لازم را انجام دهند. تأخیر و منحل شدن برخی از پروازها سبب پایمال شدن حقوق متصدیان امر شده است لذا اجازه نخواهم داد از نجابت و سعه صدر این مردم سوء استفاده شود.

وی در خصوص راه‌آهن استان بوشهر نیز به وزیر راه و شهرسازی تذکر داد و افزود: متأسفانه هنوز استان بوشهر در انتظار افتتاح خط ریلی است؛ انتظار می‌رود بودجه حاصل از فعالیت‌های اقتصادی این استان در همین استان هزینه شود چرا که افتتاح راه‌آهن در بوشهر فوری و ضروری است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سکوت مردم استان بوشهر دال بر رضایت نیست، منابع استان سبب آبادانی کشور شده است هرچند که اعتقاد داریم این منابع ملی است اما انتظار است که مردم استان بوشهر نیز جزئی از ملت ایران محسوب شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet