هدر موبایل
1395/08/04 12:50:10
سرویس صحن
رنجبرزاده قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/58755.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبررنجبرزاده در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 4 آبان‌ماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

همایون هاشمی نماینده میاندوآب به وزیر جهاد کشاورزی، درخصوص تسریع در پرداخت وجه گندم کشاورزان حوزه انتخابیه تذکر داد.

علی بخشی، فریدون احمدی و احمد بیگدلی نمایندگان زنجان و خدابنده به وزیر بهداشت و درمان درخصوص مجتمع‌های تولیدی سرب و روی چسبیده به شهرها به دلیل اینکه بزرگترین تهدید برای سلامتی مردم استان به ویژه زنجان محسوب میشود تذکر دادند.

شهاب نادری نماینده اورامانات به وزیر راه و شهرسازی در خصوص جاده‌های کم عرض و حادثه‌خیز جان جوانان استان، تذکر داد.

عبدالله حاتمیان نماینده درگز به وزیر راه و شهرسازی درخصوص اینکه در مسیر چهار کیلومتری پمپ گاز تا پلیس‌راه درگز سانحه‌های پرهزینه و مرگباری اتفاق می‌افتد و اینکه در طول یک سال 58 تصادف با 28 مجروح و 13 کشته رخ داده تذکر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی، نادر قاضی‌پور، محمدعلی پورمختار، ابوالفضل ابوترابی، جبارکوچکی‌نژاد، جواد کریمی قدوسی، سید راضی نوری و غلامرضا شرفی نمایندگان شهرستان‌های شاهین‌شهر، ارومیه، کبودرآهنگ، نجف‌آباد، رشت، مشهد، شوش و آبادان به رییس‌جمهور در خصوص لزوم تجدید نظر در اجرای برجام به دلیل نقض آن توسط طرف مقابل تذکر دادند.

هدایت‌الله خادمی نماینده ایذه به وزیر نیرو در خصوص توضیح علت عدم شروع طرح سامانه پمپاژ آب از کارون 3 به ایذه و باغ‌ملک. به وزیر بهداشت ودرمان در خصوص توضیح علت عدم رسیدگی به حوزه بهداشت و درمان شهرستان‌های حوزه انتخابیه، و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص توضیح علت عدم توجه به راههای مواصلاتی ایذه و باغ‌ملک و کشته و زخمی شدن بیش از 200 نفر در سال گذشته تذکر داد.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده اسلام‌آبادغرب به وزیر جهادکشاورزی در خصوص لزوم جلوگیری از تبعیض‌آمیز قانونی استخدام مهندسان ناظر کشاورزی در استان کرمانشاه تذکر داد.

سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین به وزیر جهادکشاورزی در خصوص تسریع در پیگیری مشکلات دامداران استان قزوین به ویژه در حوزه تولید شیر که سبب تعطیلی و ایجاد وضعیت نامناسب در واحدهای دامی کوچک و بزرگ شده است و به وزرای دادگستری و کشور در خصوص تسریع در پیگیری پرونده سهام‌داران و مالباختگان شرکت پردیسان تذکر داد.

شکور پورحسین نماینده فارس آباد به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص تسریع در انتقال سند مالکیت زمین دانشکده کشاورزی ماهان از دانشگاه تبریز به دانشگاه محقق اردبیل تذکر داد.

شهاب نادری نماینده پاوه به وزیر خارجه در خصوص توضیح علت توهین به نمایندگان مجلس شورای اسلامی تذکر داد.

سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر به وزیر نفت در خصوص لزوم برخورد با شرکت‌های واسطه‌ای که توسط مسئولان و بازنشستگان وزارت نفت تاسیس شده‌اند که موجب ایجاد رانت‌خواری و سوء استفاده از بیت‌المال و حقوق مردم شده است، و به وزیر جهادکشاورزی در خصوص ضرورت پرداخت فوری مبلغ 270 میلیارد ریال معوقات صندوق بیمه کشاورزی استان اصفهان مربوط به سال زراعی 93-94 تذکر داد.

عبدالله سامری نماینده خرمشهر به رییس‌جمهور در خصوص لزوم حل مشکلات حوزه کشت نیشکر و نظارت بیشتر بر متصدیان و مجریان تذکر داد.

عباس گودرزی نماینده بروجرد به رئیس جمهور در خصوص لزوم تذکر به وزیر امور خارجه مبنی بر پرهیز از عصبانیت و رعایت شان مجلس شورای اسلامی تذکر داد.

عین‌الله شریف‌پور نماینده ماکو به وزیر نفت در خصوص لزوم محاسبه گاز مصرفی منطقه چالدوران براساس نرخ مناطق سردسیر با توجه به سردی هوا در این اقلیم تذکر داد.

محمدرضا کاتب نماینده گرمسار  به وزیر دفاع و پشتیانی نیروهای مسلح در خصوص علت عدم راه‌اندازی مجتمع  دیبا به انرژی سینا و توقف در روند عملیات اجرای مجتمع، همچنین به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم پرداخت ناشی از خرید تضمینی جو به کشاورزان و تولیدکنندگان و در خصوص علت عدم پرداخت تضمینی گندم تذکر داد.

هادی قوامی قوامی نماینده اسفراین، اکبر رنجبرزاده نماینده اسدآباد به وزیر نفت در خصوص لزوم حمایت از شرکت لوله گستر اسفراین برای جلوگیری از مناقصه صوری برگزار شده توسط وزارت نفت تذکر داد.

حسین نیازآذری نماینده بابل به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در احداث زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی شهرستان بالا و ضرورت نظارت بیشتر بر مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تذکر داد.

محمدرضا امیری حسن‌خانی نماینده فردوس به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم جلوگیری از افزایش قیمت محصولات کشاورزی اعم از سم و کود تذکر داد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet