هدر موبایل
1395/08/04 12:46:55
سرویس صحن
ذوالقدر در تذکر شفاهی :

ضرورت تعیین تکلیف سهامداران پدیده و پردیسان/ مشکل تصفیه‌خانه جنوب تهران حل شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به دولت جهت تعیین تکلیف سهامداران پدیده و پردیسان و پرداخت سهم آنها تذکر داد.
ضرورت تعیین تکلیف سهامداران پدیده و پردیسان/ مشکل تصفیه‌خانه جنوب تهران حل شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به دولت جهت تعیین تکلیف سهامداران پدیده و پردیسان و پرداخت سهم آنها تذکر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103588719773.jpg ضرورت,تعیین,تکلیف,سهامداران,پدیده,و,پردیسان/,مشکل,تصفیه‌خانه,جنوب,تهران,حل,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فاطمه ذوالقدر در نشست علنی امروز (سه شنبه 4 آبان ماه ) مجلس شورای اسلامی، ضمن یادآوری قربانیان اسیدپاشی گفت: انتظار می‌رود جهت مقابله با خشونت اجتماعی اقدامات اساسی در قوانین و تغییرات اساسی برای حمایت از قربانیان اسیدپاشی را شاهد باشیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص تسهیل در پرداخت معوقات پاداش فرهنگیان تذکر داد.

وی در تذکری به دولت نیز خواستار تعیین تکلیف سهامداران پدیده و پردیسان و پرداخت سهم آنها شد.

ذوالقدر در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خودروهای فاقد کیفیت مانند رنو نباید جایگزین خودروهای بی‌کیفیت‌تری شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم به وزیر نیرو در خصوص تصفیه‌خانه جنوب تهران و ری برای حل مشکل 70 هزار از اراضی آبیاری آنها تذکر داد. همچنین به وزیر بهداشت و درمان جهت تکمیل و راه اندازی بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر و ساخت بیمارستان هفت تیر شهرستان ری تذکر داد.

وی به وزیر راه و شهرسازی جهت تسریع در کمک مسیر مترو منطقه حسن‌آباد به فرودگاه امام خمینی به فاصله 3 کیلومتر تذکر داد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان یادآور شد: با توجه به حضور چشمگیر زنان در مجلس دهم باید از اعتماد زنان ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف استفاده شود لذا از ریاست جمهوری انتظار می رفت در ترمیم کابینه خود به این بخش از جامعه نیز توجه ویژه داشته باشد به خصوص در تغییر وزیر آموزش و پرورش./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet