هدر موبایل
1395/08/05 10:38:24
سرویس اجتماعی
چیت چیان:

وزارت نیرو مسئولیتی درقبال آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب ندارد/ درصورت صحت موضوع شهرداری مسئول است

وزیر نیرو با تاکید بر اینکه وزارت نیرو مسئولیتی در قبال معضل آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب ندارد، گفت: مدیریت آب‌های سطحی بر عهده شهرداری است و وزارت نیرو مسئولیتی ندارد.
وزارت نیرو مسئولیتی درقبال آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب ندارد/ درصورت صحت موضوع شهرداری مسئول است وزیر نیرو با تاکید بر اینکه وزارت نیرو مسئولیتی در قبال معضل آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب ندارد، گفت: مدیریت آب‌های سطحی بر عهده شهرداری است و وزارت نیرو مسئولیتی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/54208.jpg وزارت,نیرو,مسئولیتی,درقبال,آبیاری,مزارع,جنوب,تهران,با,فاضلاب,ندارد/,درصورت,صحت,موضوع,شهرداری,مسئول,است Icana

حمید چیت‌چیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره برخی موضوعات مطرح شده نسبت به آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب و آب آلوده، افزود: مدیریت آب‌های سطحی بر عهده شهرداری ها است و این مجموعه باید آن را مدیریت کند.

وی تاکید کرد: اعلام صحت و سقم آبیاری در بخش کشاروزی در جنوب تهران با فاضلاب بر عهده وزارت نیرو نیست بلکه مدیریت آب های سطحی بر دوش شهرداری است و لذا وزارت نیرو مسئولیتی ندارد.

چیت چیان گفت: بدون شک اگر از آب های سطحی وارد فاضلاب صنعتی شود، شهرداری باید برای تصفیه آن اقدام کند و در این میان لازم است از امور کشاورزی جلوگیری شده تا کشت و زرعی با فاضلاب ها صورت نگیرد.

وزیر نیرو ادامه داد: البته وزارت نیرو در قالب طرحی در تلاش است تا در مواقعی که سطح آب های زیرزمینی بالا آمد، قبل از آنکه برای خانواده ها مزاحمت ایجاد کند، این آب را پمپاژ کرده و سپس آن را مورد استفاده بخش‌های جنوبی تهران قرار دهیم؛ با این شرایط مشکل آلودگی در زمینه مصرف آب وجود نخواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet