هدر موبایل
1395/08/07 10:21:23
سرویس اجتماعی
شاعری مطرح کرد:

انتقاد از کندی روند بررسی لایحه حمایت از محیط بانان در دولت/ لزوم ارائه سریع تر لایحه به مجلس

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از تاخیر دولت در ارائه لایحه حمایت از محیط بانان انتقاد کرد و گفت: انتظار می رود دولت هر چه سریع تر این لایحه را به مجلس ارائه کند.
انتقاد از کندی روند بررسی لایحه حمایت از محیط بانان در دولت/ لزوم ارائه سریع تر لایحه به مجلس رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از تاخیر دولت در ارائه لایحه حمایت از محیط بانان انتقاد کرد و گفت: انتظار می رود دولت هر چه سریع تر این لایحه را به مجلس ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610104573478557.jpg انتقاد,از,کندی,روند,بررسی,لایحه,حمایت,از,محیط,بانان,در,دولت/,لزوم,ارائه,سریع,تر,لایحه,به,مجلس Icana

علی محمد شاعری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از مجروح شدن محیط بان آستارایی از سوی شکارچیان غیرمجاز ابراز تاسف کرد و افزود: متاسفانه لایحه حمایت از محیط بانان بعد از گذشت چندین ماه هنوز مراحل قانونی خود را طی نکرده و ما همچنان منتظر ارائه این لایحه به مجلس هستیم.

نماینده مردم بهشهر، گلوگاه و نکا، در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه مسیر بررسی لایحه حمایت از محیط بانان در دولت به کندی پیش می رود، تصریح کرد: با توجه به ضرورت حمایت از محیط بانان، حفظ محیط زیست و حمایت از محیط بانان در مواجهه با شکارچیان غیرمجاز و جلوگیری از تجاوز و تعدی به عرصه های محیط زیست نیاز است هر چه سریع تر این لایحه به مجلس ارائه شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه بی شک مجلس از هیچ گونه تلاشی برای تصویب لایحه حمایت از محیط بانان فروگذار نخواهد کرد، گفت: همانطور که کمیسیون کشاورزی تمامی اهتمام خود را برای تصویب لایحه آلودگی هوا به کار برد بنابراین به دنبال آن خواهیم بود که در جهت حمایت از محیط بانان نهایت تلاش خود را داشته باشیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دولت در بررسی لوایحی که در جهت حفظ محیط زیست، کشاورزی و آب است باید سرعت عمل بیشتری داشته باشد، تصریح کرد: انتظار  می رود دولت هر چه سریع تر  لایحه حمایت از محیط بانان را به مجلس ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet