هدر موبایل
1395/08/07 13:08:05
سرویس اقتصادی
منصوری خبر داد:

پیگیری موضوع درج مبلغ ۱۰ هزار تومان در قبوض تلفن ثابت از وزیر ارتباطات/ مبلغ دریافتی باید به مردم بازگردانده شود

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس از پیگیری کمیسیون متبوعش در مورد مبلغ ۱۰ هزار تومان مندرج در قبوض تلفن ثابت از وزیر ارتباطات خبر داد.
پیگیری موضوع درج مبلغ ۱۰ هزار تومان در قبوض تلفن ثابت از وزیر ارتباطات/ مبلغ دریافتی باید به مردم بازگردانده شود عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس از پیگیری کمیسیون متبوعش در مورد مبلغ ۱۰ هزار تومان مندرج در قبوض تلفن ثابت از وزیر ارتباطات خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106283383428.jpg پیگیری,موضوع,درج,مبلغ,۱۰,هزار,تومان,در,قبوض,تلفن,ثابت,از,وزیر,ارتباطات/,مبلغ,دریافتی,باید,به,مردم,بازگردانده,شود Icana

محمدرضا منصوری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به گنجاندن مبلغی 10 هزارتومانی در قبوض تلفن ثابت به عنوان هزینه معوق گفت:کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حضور وزیرارتباطات موضوع مذکور را پیگیری می کند و از وزیر درخواست کرده که توضیحات لازم در این خصوص را به کمیسیون صنایع و معادن ارائه دهد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کمیسیون انرژی مجلس موضوع درج مبلغی 10 هزار تومانی در قبوض تلفن ثابت را تا حصول نتیجه پیگیری می کند،افزود:مبالغ اضافی دریافتی باید به مردم بازگردانده شود و پیگیری های کمیسیون تا زمانی که از بازگردانده شدن مبالغ اطمینان خاطر پیدا کند، ادامه خواهد یافت.

مخابرات اگر می‌خواست طلب خود را بگیرد، باید از قبل اطلاع می‌داد

منصوری با اشاره به قبض‌های مخابرات و دریافت هزینه‌های مربوط به دو سال گذشته ادامه داد: مخابرات اگر می‌خواست طلب خود را بگیرد باید از قبل اطلاع می‌داد،زیرا همه مردم از نظر مالی شبیه هم نیستند و باید توضیحاتی داده شود که برچه اساس و بر طبق چه قانونی این مبالغ اضافی از مردم دریافت شده است.

ضرورت اقناع نمایندگان توسط وزارت ارتباطات با توجه به مواد قانونی

وی با تاکید بر اینکه وزارت ارتباطات و مخابرات باید نماینده ها را قانع کنند که براساس کدام قانون این مبلغ اضافی از مردم دریافت شده است، یادآور شد:مردم آسوده خاطر باشند که نمایندگانشان از حقوق آنها دفاع خواهند کرد و هر اقدامی که مبنای غیرقانونی داشته باشد، پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد قاطع و حق مردم به آنها بازگردانده خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه ظاهرا شرکت مخابرات ایران "معوقه مبلغ ثبت‌نام تلفن" را با تکیه بر مصوبه 205 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بابت هزینه ثبت‌نام تلفن دریافت کرده است، تصریح کرد: دریافت 100 هزار ریال در برخی قبوض تلفن ثابت اگر خلاف مقررات باشد؛ باید به مردم بازگردد و مشخص شود چرا مخابرات پس از 2سال به فکر اجرای این مصوبه افتاده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet