هدر موبایل
1395/08/07 13:04:02
سرویس فرهنگی
پژمان‌فر عنوان کرد:

حجت و بای‌سلامی، گزینه‌های مطرح برای ریاست سازمان میراث فرهنگی

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از مهدی حجت و ابراهیم بای‌سلامی به عنوان گزینه‌های مطرح‌تر برای تصدی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نام برد.
حجت و بای‌سلامی، گزینه‌های مطرح برای ریاست سازمان میراث فرهنگی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از مهدی حجت و ابراهیم بای‌سلامی به عنوان گزینه‌های مطرح‌تر برای تصدی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نام برد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610109258769881.jpg حجت,و,بای‌سلامی،,گزینه‌های,مطرح,برای,ریاست,سازمان,میراث,فرهنگی Icana

نصرالله پژمان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به این که گزینه‌های مطرح شده برای سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هنوز نهایی نشده‌اند، گفت: گزینه‌های مختلفی از داخل و بیرون مجموعه برای ریاست سازمان مطرح است که هر کدام ویژگی‌های مثبتی دارند و می‌توانند انتخاب‌های خوبی باشند؛ مثلا برخی از گزینه‌های مطرح‌تر مانند مهدی حجت و ابراهیم بای‌سلامی گزینه‌های مطرح شده‌ای هستند که امور مرتبط با این سازمان را با گوشت و پوست و استخوان خود می‌شناسند و تجربه‌های خوبی در این عرصه داشته‌اند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: انتخاب رئیس سازمان میراث فرهنگی حق دولت است ولی کمیسیون فرهنگی مجلس در تلاش است به دولت کمک کند اما دخالتی در این که دولت چه کسی را انتخاب کند نداشته است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: توصیه کمیسیون فرهنگی مجلس به دولت اینست که برای ریاست سازمان میراث فرهنگی کسی را انتخاب کند که امور مرتبط با آن را به خوبی بشناسد و در ارتباط با مسائل آن بتواند تصمیماتی بگیرد که منجر به این شود که این مجموعه به عنوان یک فرصت برای کشور در عرصه اقتصادی بتواند نقش آفرین باشد و همچنین با قدرت و جدیت بیشتری کار را ادامه بدهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet