ایام محرم 1398
1395/08/09 15:00:47
سرویس اجتماعی
نوروزی خبر داد:

طرح حذف اعدام از مجازات مواد مخدر با 70 امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شد

سخنگوی کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس از ارایه طرحی با ۷۰ امضا به هیات رییسه مجلس خبرداد وگفت: این طرح در راستای حذف مجازات اعدام بر افرادی است که در حوزه مواد مخدر سوء پیشینه ندارند.
طرح حذف اعدام از مجازات مواد مخدر با 70 امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شد سخنگوی کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس از ارایه طرحی با 70 امضا به هیات رییسه مجلس خبرداد وگفت: این طرح در راستای حذف مجازات اعدام بر افرادی است که در حوزه مواد مخدر سوء پیشینه ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105454172659.jpg طرح,حذف,اعدام,از,مجازات,مواد,مخدر,با,70,امضا,تقدیم,هیات,رئیسه,مجلس,شد Icana

حسن نوروزی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از ارایه طرحی با 70 امضاء امروز یکشنبه ( 9 آبان) به هیات رییسه مجلس خبرداد و گفت: برخی افراد محکوم به اعدام در حوزه مواد مخدر دارای سوء پیشینه نیستند و تنها حمل کننده مواد مخدر هستند که این افراد نباید اعدام شوند؛ هرچند درقانون قبلی گفته می شود که از هر فردی میزانی از مواد مخدر گرفته شود، فرد خاطی باید اعدام شود.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان درمجلس شورای اسلامی، افزود: معتقدیم افرادی که سوء پیشینه ندارند و حمل مواد مخدر به صورت مسلحانه صورت نگرفته است، همچنین اینکه با سلاح سرد این تخلفات انجام نشده نباید اعدام شوند بلکه باید مجازات جایگزین درنظر گرفته شود.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این طرح هیچ ارتباطی با طرح قبلی مورد نظر کمیسیون نداشته و امیدواریم درچهارشنبه هفته جاری در دستور کار بررسی مجلس قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet