هدر موبایل
1395/08/14 10:09:28
سرویس اقتصادی
محبی نیا:

دولت جدیتی در اجرای اصل 44 قانون اساسی ندارد

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با انتقاد از بی توجهی دولت به اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی،گفت:دولت جدیتی در اجرای این قانون ندارد.
دولت جدیتی در اجرای اصل 44 قانون اساسی ندارد نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با انتقاد از بی توجهی دولت به اجرای اصل 44 قانون اساسی،گفت:دولت جدیتی در اجرای این قانون ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105715651695.jpg دولت,جدیتی,در,اجرای,اصل,44,قانون,اساسی,ندارد Icana

جهانبخش محبی نیا درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،باانتقاد از بی توجهی دولت به اجرای اصل 44 قانون اساسی،گفت:درحال حاضر شاهد نگاه فعال و فعالیتی که بتواند در حوزه واسپاری دستگاه های دولتی به بخش خصوصی رضایت صاحبان فن را به دست بیاورد،نیستیم.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اجرای قانون لازم است، افزود:خصوصی سازی از ضرورت هایی است که پویایی اقتصاد را تسریع می کند.

وی با اشاره به جو بین المللی،تصریح کرد:جامعه جهانی هم نسبت به عملکرد بهتر درحوزه اجرای اصل 44 قانون اساسی فضای سنگینی را به راه انداخته که آن هم مزید برعلت است از این حیث که آینده واگذاری ها در شرایط پسابرجام برای سرمایه گذاران و بخش خصوصی مشخص نیست.

واگذاری دستگاه های دولتی به بخش خصوصی از بار دولت در مسیر اداره کشور می کاهد

این نماینده مردم درمجلس دهم،ادامه داد:در موضوع عمل به اسناد بالادستی از قبیل سند چشم انداز،اصل 44 قانون اساسی و برخی از قوانین از این صنف؛ جدیت و مجاهدت لازم دیده نمی شود.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه دولت باید با تصمیم قاطع نسبت به خصوصی سازی اقدام کند،گفت:واگذاری دستگاه های دولتی به بخش خصوصی از بار دولت در مسیر اداره کشور می کاهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet